Fabia 1.9 SDI???

Fabia 1.9 SDI???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh zanima me da cujem misljenje ,treba drug da kupi neku fabiu 1.9 SDI ,2005 god. pa ga zanima otprilike koje su cijene tih fabia ,i kakav je taj motor opcenito,volio bih cuti misljenje ljudi koji su se susreli sa ovim motorm

unaprijed hvala na pomoci
 
Član
Motor odličan ..trom..bez turbine..s vrlo malom potrošnjom (skoro je nemoguće postić potrošnju iznad 6 litri)

Fabia 1,9 SDI

od točke A do B sasvim dovoljno ;)

za neko rejsanje..zaboravi
 
Član
Radije nek se malo strpi ako treba pa uzme 1.9 TDI ;) radije i godinu dvije stariju al da je TDI :icon_smile:

Ako mu snaga nije bitna a potrosnja da onda SDI mada i ovaj TDI trosi isto ko i SDI skoro a ide kolko hoces bolje :cool:;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Radije nek se malo strpi ako treba pa uzme 1.9 TDI ;) radije i godinu dvije stariju al da je TDI :icon_smile:

Ako mu snaga nije bitna a potrosnja da onda SDI mada i ovaj TDI trosi isto ko i SDI skoro a ide kolko hoces bolje :cool:;)

slazem se tdi je tdi puno bolje :cool:
 
Član
tdi je mnogo bolji..znam iz licnog iskustva..imo sam sdi.-jevaca u ponudi ..al slabo...top speed im je tu negdje..al brate ovaj tdi cupa iz mrtvi..fabia polagana a motor jak..motor je koliko znam isti ko u golf 4 il passata..a kolko su tezi..uostalom..pogledas fabricke podatke od sdi i tdi ..i vices razliku..a tdi nisu preko 11 milja...
 
Član
Taaky je napisao(la):
tdi je mnogo bolji..znam iz licnog iskustva..imo sam sdi.-jevaca u ponudi ..al slabo...top speed im je tu negdje..al brate ovaj tdi cupa iz mrtvi..fabia polagana a motor jak..motor je koliko znam isti ko u golf 4 il passata..a kolko su tezi..uostalom..pogledas fabricke podatke od sdi i tdi ..i vices razliku..a tdi nisu preko 11 milja...

Top speed im nije ni blizu "tu negdje"..
Normalno je da TDI čupa kad ima +36 konja i skoro duplo momenta više (125nM SDI / 240nM TDI)

Ne vidim poantu ovog?..Kolega je pital kakav je motor SDI ?
A ne da li da uzme SDI ili TDI?
Ak je preporuka..onda nek uzme vRS tdi pa da vidiš kak to čupa..ne iz mrtvih nego i nekoliko "koljena" ispred + ima 6 ganga:D

Evo kako sam več napisao..tu imaš sve o Fabiama ..pa si usporedi :icon_smile:
FABIA : SDI,TDI,vRS TDI
 
Član
hvala vam svima ,a kao sto hakkler rece nema dileme ,pito samo iskljucivo za SDI jer mu je to izletilo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top