Fabia '08 1.9 TDI updatee!!! str. 8 crni krov :D

Fabia '08 1.9 TDI updatee!!! str. 8 crni krov :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jest ***** :icon_mad: a stara do pijace uzela ja znam kakve su gume i gdje mogu stat al' nemozes ti to dokazati nema Boga ...
 
Jeb ga trebali ste to kasko osigurati posebno jer ti tek pocinjes voziti , postavi slike da se vidi steta al ako je to sto kazes nije strasno samo eto steta sto se ne moze naplatiti
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Jeb ga trebali ste to kasko osigurati posebno jer ti tek pocinjes voziti , postavi slike da se vidi steta al ako je to sto kazes nije strasno samo eto steta sto se ne moze naplatiti

ma da ga jebes sad gotovo , da sam ja vozio nebi se nista ni desilo nikako ali eto peh i djaba , sutra moram haubu nekako fino otvoriti pa cu poslikati sta je i kako ...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma tako sudjeno i sta ces sada vozio ti ili 5-10ti tako je namjenjeno , bitno je da se moze napraviti

tako je, od toga se ne bjezi

sredit ces ti to ne brigaj, nije to ni previse opasno kako si opisao ;)
 
Član
a jbg hoces sad cupat kosu sa glave,napravit ces bit ce ona opet ona stara fabiola..nek nikom nista nije bilo lim se da ispravit i zamjenit..;)
 
Član
a brate pricasmo neki dan o celstonkama i vidi :/ je.o ga belaj ... a brate napravit ce se sve, ljudi smrskaju auto pa napravi bošnjo sve :D
 
Član
Buraz samo smireno sto kazu strpljen spasen ja ti govorim u par pokusaja zelio sam kuptii goriva i zapaliti sve otjerat u pm izgubi covjek volju i zelju ja sam 2x slagao auto i znam sta me sve nije gazilo al nikada nisam odistao svi govore nisi normalan ovako onako ja ne odustajem tako da glavu gore i samo napred uz tebe su svi ;)
 
Član
Šteta Fabije, vidio je na natjecanju, baš šteta, al nek nije nikom ništa sve se to da srediti. Ako te tješi i ja sam svog popeo na nasip al napravio i vozi dalje. Znam kako ti je al vjeruj mi sve ce to biti OK.
 
Član
narucena danas hauba,karambolka i blatobran lijevi , zna li ko gdje mogu tablicu drugu naruciti napraviti jer od ove stare nema nista:icon_question:

edit: hauba 250 , karambolka 230 i blatobran 110 maraka bez farbanja za sad
 
Član
Fenix je napisao(la):
Drago mi je da si odlicuo da popravis neka je sa srecom ;)

ma ne znam ne mogu je onako gledat nikako vjerovatno se od danas vozi bez karambolke prednje dok ne dodje jer niko ziv u sarajevu je nema na stanju ... moracu i nosace nekako napraviti jer su odvaljeni ali sve u svemu trebala bi da dodje sebi
 
Početnik
Sta je sa tablicom pa moras drugu nije valjda pukla skroz baci jednu sliku da vidimo da to napravimo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top