Fabia '08 1.9 TDI updatee!!! str. 8 crni krov :D

Fabia '08 1.9 TDI updatee!!! str. 8 crni krov :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
oo pa cestitamo sta ce biti kad dodje jos detalja na skodicu...i daj nam slika jos ko ce docekat da IGY slika...:D
 
Član
evo sacu slike nafatati :D a na skodu legao hifonics brutus 15 ka i trosistemci i kanalac i svasta nesto :D bice update uskoro:cool:


edit : evo koja slika


 
Član
evo malo u PS i zadnji dio zatamnio stopke i uklonio oznake...;)
scaled.php

scaled.php
 
Član
ubit ce te tare, sklonio si mu nalju od kluba


jako mi se svidja ovo sto si radio, prednji kraj mi je odlican. On samo kad bi ubacio projektore u far i ofarbao sjenila u crno mislim da bi bilo pun pogodak, ima crnih detalja svakako po autu
 
Član
nije tarik nego soffa brate armine a farove sam upasovo od golf 5..hehe a dobro bi mu doslio projektori i tamni farovi makar nek pokusa sa onim folijama...:icon_smile::icon_smile:
 
Član
ouuuu soffa ja konto tarik uljepso fabijanu kad ono PS :lol::lol:
Tarik samo tovari u nju muzike pa neces vise :123: :lol::lol:
 
Član
soffa je napisao(la):
nije tarik nego soffa brate armine a farove sam upasovo od golf 5..hehe a dobro bi mu doslio projektori i tamni farovi makar nek pokusa sa onim folijama...:icon_smile::icon_smile:

znam ja kume da si ti radio, to sam i napisao;)
NeverMind je tarik:icon_biggrin:
 
Član
hehe ja sam uljepsao fabiolu ili pokvario kako kome godi i pase samo sam konto da je armin mislio na jednog tarika koji se isto bavi virtual tuningom a u stvari on je mislio na nevermind-a tako reci tarika vlasnika ove fabiole kojem ja nisam znao ime...a sad znamm drago mi je selmir ili ti ga soffa...:D:D
 
Član
rekao sam ti maloprije a ponovit cu ti opet, nemoj da seres, nije to stvar koja te toliko treba izbacit iz takta da odustanes od auta, posebno zato sto se sve desilo tako kako se desilo. Smiri malo zivce, napravit ces auto i bit ce bolja nego sto je bila, nije to nista strasno, samo naprijed i ne predaji se;);)

bar ti ja to mogu reci, ja koji sam imao pehova i pehova, znas i sam. odustao nisam, i eto vidis me gdje sam sad:icon_biggrin::cool::cool:
 
Član
Nemoj srat bolan, fobija extra bila, lagano samo nikuda ne srljaj, napravit će se ona, ne baš da bude bolja, ali da bude približno kao što je i bilam sada živci udaraju na sve strane, nemoj srljat nigdje, čak ni u donošenju odluka :icon_mad:
 
Početnik
Ma sredit ces ti to tako sam i ja 2 auto skrsi cak sam rekao da ih vise nikad necu ni voziti a kamoli da popravljam postavi nam slike u chat ili ovdje da vidimo zar je to tolika steta pa odustajes od ovog "UNIKATA" ;)
 
Član
ma brate puko vezni lim, hauba sa maskom,branik prednji i lijevi blatobran... :icon_mad::icon_mad:

sutra kod majstora da vidim jel' sta jos otislo sto se okom ne vidi ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top