extra odvozeno

extra odvozeno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vw_tuner je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
:icon_eek: nisam znao da to ovako hoda, stvarno svaka cast :cool::cool:

lik je extra super vozi a i ovaj je dobar kak se nezapetlja s onim info o preprekama i krivinama

ni meni to nije jasno da li ovaj bezveze prica ili se oni bas razumiju, sve nesto u siframa govori :lol:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
vw_tuner je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
:icon_eek: nisam znao da to ovako hoda, stvarno svaka cast :cool::cool:

lik je extra super vozi a i ovaj je dobar kak se nezapetlja s onim info o preprekama i krivinama

ni meni to nije jasno da li ovaj bezveze prica ili se oni bas razumiju, sve nesto u siframa govori :lol:
a razumije on njega sve VALJDA HEHE

MTR je napisao(la):
dobar je Juraj , samo Niko Pulic je zakon :cool:

AH STA CES SVAKO IMA SVOG FAVORITA
 
Ma ovaj bi mene samo iznervirao...ima iritirajuci glas!Ja bi ipak nasao neku zensku sa ugodnijim glasicem!:icon_smile:
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ma ovaj bi mene samo iznervirao...ima iritirajuci glas!Ja bi ipak nasao neku zensku sa ugodnijim glasicem!:icon_smile:


nevjerujem da slabo kakva zenska se usudi uci u auto pri ovakvim voznjama

VELIKU KONCENTRACIJU BAS MORAS IMAT DA PRATIS PUT I INFORMACIJE
 
Član
majstor je covjek nema sta, ovako vozi a jos i prati informacije koje mu daje suvozac.. svaka cast..;)
 
Član
pa oni su tim i tako i funkcionisu...a zena bi me samo zbunila..jos bi morao vozit jednom rukom:lol:al dobri su pravo i naravno da se razumiju
 
Član
ovdje je suvozac haman bitan kao i sam vozac, ugl zanimljivo, ja sam mislio da to drugacije hoda :icon_smile:
 
Član
Ma ovo je umjece :) neznam sta je teze vizacu sve tako brzo ispricat ili vozacu vozit i sve pohvatat sto m ovaj kaze da bi mogao kvalitetno odvoziti :D
 
Početnik
ma razumiju se oni sve..evo na ovom rally je sebalj vodio tesku bitku sa GASNER-om,ali je na vizindadi bas ovom videu napravio cudo i uzo ga za oko 2 sec....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top