ewo napokon moj VW Scirocco III

ewo napokon moj VW Scirocco III

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma scirocca moš napravit na 1000000 različitih odličnih načina, a i da ga ostaviš tako opet je dobar.. jbg takav je :cool:
 
ee ljudi nasao sam dobar tuning za 4.000 evra ,pa da vas pitam sta mislite o ovom OETTINGER tuningu :icon_biggrin:
 
Član
aaaa ja dobre boje sto je jaha postavio aaaaa to je sigurno burgundy ljubicasta neka nova varijanta te boje, ujedno i najskuplja boja u vw-u, nisam vidio nijedan jos vw sa njom... A jarane ti samo neke bodykitove postavljas, kamo slike tvoga auta? Ajde snimi klip kako ide...
 
Super Moderator
bolji od ABT-a uglavnom
auto ti izgleda extra a sjedista :icon_eek:
sve extra nek je sa srecom samo ti ne vjerujem da trosi 6 litara :cool:
 
Član
Astra je napisao(la):
aaaa ja dobre boje sto je jaha postavio aaaaa to je sigurno burgundy ljubicasta neka nova varijanta te boje, ujedno i najskuplja boja u vw-u, nisam vidio nijedan jos vw sa njom... A jarane ti samo neke bodykitove postavljas, kamo slike tvoga auta? Ajde snimi klip kako ide...

potpis ja cekam
 
Član
kad kupis auto u salonu oni ti daju reklamni okvir ili kad registrujes auto neces ic u njemacku po okvir vec uzmes neki njihov za dz ili platis 6 eura za oba. a koliko vidim na tvom okviru je "njemacki jezik", auto nije 2.0 200 ks jer bi trebalo da mu pise 2.0 tsi a na automobilu pise tsi SI crveno sto znaci 1.4 tsi 160 ks. i vidim da si malo svrljao po mobile sajtu i sanjao o lijepom plavom siroku

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=119264306&__lp=10&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=29&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&siteId=GERMANY&features=METALLIC&negativeFeatures=EXPORT&colors=BLUE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=2
 
Član
He he...a kad sam vidio slike...bas mi je jedna bila poznata al jbga..samo nisam mogao da se sjetim odakle...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top