Evo i moja Astra G karavan

Evo i moja Astra G karavan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
polako bit ce

ma doduse, svaki dan prisustvujes tu uz smirglanje i turpijanje. heh. zato ce i licit na nesto
 
Član
i meni je sad zanimljivo. a kad sam tek krenuo, pa vidio kako je gadan onaj poliester, pa da je ruzno, fuuj, a sad barem lici na nesto. samo ne zurim puno, moglo je to biti za dan-dva gotovo, ali ne bi bilo lijepo ni upola ovako. mjerio sam u svaki mm, ali sto preciznije to ce mi na kraju gore biti, bitno je da funkcionise a ne bi volio da bude ciganski..

let's drive :123:
 
super super POST slike kad zavrsis da vidimo kako je ISPALO

super super post slike kad zavrsis da vidimo kako IZGLEDA TO SVE :cool:
 
Član
Melek je napisao(la):
ado_89 je napisao(la):
polako bit ce

ma doduse, svaki dan prisustvujes tu uz smirglanje i turpijanje. heh. zato ce i licit na nesto

Ma nema mora da licni na nesto heheh ajd bizi smirglaj to :spam:

ado_89 je napisao(la):
i meni je sad zanimljivo. a kad sam tek krenuo, pa vidio kako je gadan onaj poliester, pa da je ruzno, fuuj, a sad barem lici na nesto. samo ne zurim puno, moglo je to biti za dan-dva gotovo, ali ne bi bilo lijepo ni upola ovako. mjerio sam u svaki mm, ali sto preciznije to ce mi na kraju gore biti, bitno je da funkcionise a ne bi volio da bude ciganski..

let's drive :123:

LSD je napisao(la):
Melek je napisao(la):
ado_89 je napisao(la):
polako bit ce

ma doduse, svaki dan prisustvujes tu uz smirglanje i turpijanje. heh. zato ce i licit na nesto

Ma nema mora da licni na nesto heheh ajd bizi smirglaj to :spam:

ma ljubila ih mati sebi!!!kako ja ne znam za detaljnije radove???

ma kakav ti :lol:
 
Početnik
odlican potez, ja radim i pa smolom i sa svakojakim custom creapovima al mi ne para na pamet da uradim nesto tako jer nemam garazu:) zavidim ti...
p.s. ako treba sta za astru, djelovi ili kakav savjet samo reci, znam zmireci svaki saraf gdje joj je i kako se sta skida, rastavio sam je citavu bar 300 puta:):)
pozz i sretno dalje
 
Član
zmayich je napisao(la):
odlican potez, ja radim i pa smolom i sa svakojakim custom creapovima al mi ne para na pamet da uradim nesto tako jer nemam garazu:) zavidim ti...
p.s. ako treba sta za astru, djelovi ili kakav savjet samo reci, znam zmireci svaki saraf gdje joj je i kako se sta skida, rastavio sam je citavu bar 300 puta:):)
pozz i sretno dalje

heh, hvala, al i ja sam je barem 150 puta rastavio. ostalo mi jos samo da okrenem gumu na lezaju amortizera, naopako stavio (citaj struze opruga od lim auta), i sad mi lupa. a ne skida mi se, nemam alata za opruge pa moram se patiti sa zicom

jos navigacija sad kad cucne, bit ce hebena

Charlie je napisao(la):
Fin autic, sretno sa radovima;)

hvala. lagano samo, nemoze kuja zeca stignut nikako, studentski poslovi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top