evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
pozz raja ,
danas fin dan bio i otiso u firmu da o glancam auto kako treba ful paket ...
vracam druga sa partija kuci i naletimo na ford fokus rs sa serijiskim 306 ks koji se stjeo malko potegnut,bili su moji godina momci ,popricali stali ok raja bila ....sta mislite kako je izaso ovaj sprint do 140 kmh ????
 
Član
nije osto nego 1 -2 bezina malko sam ja dobijo 3 brzina vec navlaci turbo tek 4 brzi ford ali nema veze
za mene dosta :) znaci samo trebam nabit jos 30 konja i dosta
 
Član
evo malko touringa sa 8xi 9x17 orginal i nove
235 i 255
 

Prilozi

  • 08072010404.jpg
    08072010404.jpg
    87,8 KB · Pregleda: 76
Član
ma dobar je kako jest ....kakav je bio .ali se ima jos posla oko njega malko limarije itd..

kakvo more scanneru ..meni dosta kamena po nogama ..sad treba malko pjeska i beach kako treba ....
 
Član
evo me nakom duzeg vremena ,malko se radilo oko touringa ,
 

Prilozi

  • 30072010411.jpg
    30072010411.jpg
    92,4 KB · Pregleda: 68
Član
pozz raja,
nakom duzeg vremena evo me malko nazad ....
danas su stigle zadnje ruke (neznam kako se zove na bh)
prepravke su pocele na 5x120
skino sa e36 318ti


Uploaded with ImageShack.us
nekako ovde nece slike ....
 
Član
koju ces semu raditi na prednjem kraju ? glavcine od e36 i košuljice praviti da legnu u lezaj od e30 ? ili?
 
Član
specialni lezaj za prednju osovinu .
tako da ostaje sve kako jest mislim na lezanje tocka ,sve u sredini ...
abs u funkciji isto ostaje.
samo je jedan problem taj set kosta 1000 eura ....:(
inace mozes lezajove od e30 m3 koristit sa kosuljicama ,ko distancer medu e30 m3 i obicnog e30...
 
Član
a gledam ekipa koristi od e36 glavcine i na njih uradi košiljice da legnu u lezaj od kocke, samo sto tada bude i prednji trag kotaca siri za 2cm i onda slijedi zaj*ancija oko nosaca kljesta , diskova i td.
 
Član
da to je tacno ,ovde isto se puno radi od e36 kompletan trap prednji,samo sto se moraju lafete malko motat i grijat !!!! to mi nekako nije 100% ,meni treba nesta sta je sigurno i stabilno ,zato sam se odlucio ônaj set da kupim i da vidim kako i staje on koristijo ,koji je to jezaj ..mozda nesta od zadnje osovine se kombinavilo ...
 
Top