evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
MTR je napisao(la):
drug polako oci mi ispadose za tom tvojom bendjolom hahahah , perfect driving pleasure :cool::cool:

hehehehhe sorry preblizivam se kraju projekta,inace samo da skinem felge izgleda ko normalna kocka ....jos nisam poceo druge komponente ubacivat...postavicu slike kad se pocne radit sve to .
 

MTR

Član
ja inace volim i cijenim taj Deutche prikriveni Look , ono napolju penzija a unutra Vulkan , samo nastavi i sve pohvale ;)
 
Član
i ja obozavam taj simpel tuning iz vana a uzivam u malko pojacanim motornim komponentima..
 
Član
pa to i jes sredjivanje bmw-a a ne ova kod nas stalno vidjeni plastik-selo-vilidž-boraja tuning
na bmw ide ili M tech ili neka od njegovih tvornickih prerada zender, bbs, hartge, alpina... nista drugo nedolazi u obzir
 
Član
danas otiso po djelove i pitam dali imaji m3 csl disk ..pogleda i reci ima po komadu 145+19%
ustedicu samo na diskovima 80 eura
to se kupuje odmah ovi dana....momentalno nema nista polovno od klesta performace 135i .
mozda ce bit za nekih 6 mjeseci inace nista mi ni ostaje pa cu morat kupovat novo :( 800 eura ljevi i desni....
i jos sam mislio da je najbolje kad bi dosle orginal BBS 8x18
 
Član
335i je napisao(la):
danas otiso po djelove i pitam dali imaji m3 csl disk ..pogleda i reci ima po komadu 145+19%
ustedicu samo na diskovima 80 eura
to se kupuje odmah ovi dana....momentalno nema nista polovno od klesta performace 135i .
mozda ce bit za nekih 6 mjeseci inace nista mi ni ostaje pa cu morat kupovat novo :( 800 eura ljevi i desni....
i jos sam mislio da je najbolje kad bi dosle orginal BBS 8x18

jarane nabacvim ti ja te 18ke dolazile su na 850 i bile su kod kolege 600 maraka sve 4 ako budu javim ti do nedjelje
 
Član
danas je bio dobar dan u pogotovu jutro..
ja jos malko pospan izidem iz kuce do auta imam mozda 30m,suncano vruce mislim sam u sebi kako imam fino auto ...idem prema autu blize i imam sta vidjet .....opet su mi probali da obiju auto i nisu uspjeli budale obicne ehheheheheeheehahahahhahahahahahahahhahah jesu smotani hahahahahahahahahahehehehhehehehahahhahaha neznaju ukrast auto od 22 godine hahahahahahahaha....jesu majmuni ...
 
Član
Steta druze, vidim desava ti se cesce, ja bih ih vala cekao i cekao, a kasnije sta bude, to pusti masti na volju... inace lijepa kockica, malo je danas ovakvih, bar po Bosni ;)
 
Član
neznam sta da kazem ,mislim ima dosta bolji auta i skuplji na cesti kod mene koji stoje ...nego neko nece da ulozi lovu u svoj auto i misli da olaksa mog na neki nacin ...
ovo je je vec ja mislim 10 put da mi se auto obija u ovim godinama otkad sam ga kupio to je bilo 95...
sigurno sam kupovo 10 puta leisne na krovo 5 puta poklopce na bbs felgama steke zmigavce farove stakla prednja zadnja i polako mi je doso mrak pred oci ...nemam vise volje da se brinem vise od autu dali ce mi ostat citav ili nestat preko noci ..imam ja dobro osiguranje ali ipak mi je mrsko svaki put ic i zvat policiju i osiguranje kupovat stvari radit na novo se ..ako ikada jednog ili vise docekam ljudi da mi oko auta noci stoje ili nesta barataju necu gledat gdje i koga udaram i sta cime ga udaram..i to nije dobro za mene ja gubim sigurno na sudu i moram ostetu platit lopovima tako je vrjeme doslo davni dana u njemackoj lopov ima na kraju vise prostora u zakono nego vlasnik ...ja samo kazem ne odustajem od svoga auta kostalo me bilo sta i lezace neko pred ili ispod autoa ako i kad jednog ufatim na licu mjesta moj je
P.S isto u njemackoj nema puno dobri e30 pokaze se ponekad jedan da je u dobrom stanju inace svima ugodan dan ....
 
Top