Evo da i ja parkiram svog ljubimca

Evo da i ja parkiram svog ljubimca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tvrdoglavi je napisao(la):
djabe ti taj motor,kad sam te neki dan otreso na bulevaru :lol: :lol: :lol:
salim se naravno pozz za sugradjana ;)

audi je vrh ;)
hehe nisi mene sigurno otreso...to je sigurno neki drugi audi sa 1.2 masinom hehe ;)...hvala svima na pohvalama :):):):)
 
devil_inside_me je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
djabe ti taj motor,kad sam te neki dan otreso na bulevaru :lol: :lol: :lol:
salim se naravno pozz za sugradjana ;)

audi je vrh ;)
hehe nisi mene sigurno otreso...to je sigurno neki drugi audi sa 1.2 masinom hehe ;)...hvala svima na pohvalama :):):):)

vec sam rekao da se salim :D
a inace preticem one koji sporo voze i koji mi smetaju,a ti s'tim motorom to ne mozes i da hoces ;)
 
tvrdoglavi je napisao(la):
devil_inside_me je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
djabe ti taj motor,kad sam te neki dan otreso na bulevaru :lol: :lol: :lol:
salim se naravno pozz za sugradjana ;)

audi je vrh ;)
hehe nisi mene sigurno otreso...to je sigurno neki drugi audi sa 1.2 masinom hehe ;)...hvala svima na pohvalama :):):):)

vec sam rekao da se salim :D
a inace preticem one koji sporo voze i koji mi smetaju,a ti s'tim motorom to ne mozes i da hoces ;)
pa i ja sam se zezooo....nisi haman skonto...:)
 
Član
devil_inside_me je napisao(la):
jbg dugo sam trazio 3.0 quattro.i naso sam.u nas su ove sve 2.4 ili pak 2.8 a ovo je 3.0 za ameriku i canadu radjeno tamo ih ima najvise....a pi nicku mi se cini da si iz Zenice ili se varam ???pitam te to jer sam i ja iz Zenice :cool::cool:

jesam iz zenice,a nisam vidjao ovog audija,bar ga ne chepish po gradu:D
cuo bi se 3.0 kad ga pritisnes:cool:
 
devil_inside_me je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
devil_inside_me je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
djabe ti taj motor,kad sam te neki dan otreso na bulevaru :lol: :lol: :lol:
salim se naravno pozz za sugradjana ;)

audi je vrh ;)
hehe nisi mene sigurno otreso...to je sigurno neki drugi audi sa 1.2 masinom hehe ;)...hvala svima na pohvalama :):):):)

vec sam rekao da se salim :D
a inace preticem one koji sporo voze i koji mi smetaju,a ti s'tim motorom to ne mozes i da hoces ;)
pa i ja sam se zezooo....nisi haman skonto...:)

haman da nisam ;)
 
Član
ooo pozz sugradjanin, evo jos jedan zenicanin,jel se meni cini ili ja ovog audia nikad nisam vidio u zenici? motor je odlican :)
 
edoze je napisao(la):
devil_inside_me je napisao(la):
jbg dugo sam trazio 3.0 quattro.i naso sam.u nas su ove sve 2.4 ili pak 2.8 a ovo je 3.0 za ameriku i canadu radjeno tamo ih ima najvise....a pi nicku mi se cini da si iz Zenice ili se varam ???pitam te to jer sam i ja iz Zenice :cool::cool:

jesam iz zenice,a nisam vidjao ovog audija,bar ga ne chepish po gradu:D
cuo bi se 3.0 kad ga pritisnes:cool:

jbg ne zivim u nicaze sad.mislim privremeno.otiso sam radi posla u Gradacac.A kad dodjem u zenicu zivim u cetvrtoj zgradi povis KP doma.mislim gore imam stan.kad dodjem cut ce te me.imam ja tamo kad dodjem Fiata Barchettu crne boje.talijanske table.ja sam je prvi dovuko u zenicu a sad ih ima dvije tri.;)
 
Super Moderator
e to te ja pitam... quattro i manual + 3.0 :D
ja sam se cesto vozo u ovakvom imo prijatelj prije samo je bio tiptronic... brate ide nenormalno znam i kakav zvuk ima i sve :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top