Evo da i ja parkiram svog ljubimca

Evo da i ja parkiram svog ljubimca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kakve su ovo kineska sranja naprijed..skidaj te chrom neke lajsne kako vec da ih nazovem..hehe..a motor je strasan..mogu mislit kako ide..
 
edoze je napisao(la):

jbg dugo sam trazio 3.0 quattro.i naso sam.u nas su ove sve 2.4 ili pak 2.8 a ovo je 3.0 za ameriku i canadu radjeno tamo ih ima najvise....a pi nicku mi se cini da si iz Zenice ili se varam ???pitam te to jer sam i ja iz Zenice :cool::cool:

black_devil je napisao(la):
kakve su ovo kineska sranja naprijed..skidaj te chrom neke lajsne kako vec da ih nazovem..hehe..a motor je strasan..mogu mislit kako ide..

auuuuuu lajsne su davno spale hehe...od brzine hehe..ovo su stare slike kad sam tek uzeo...a samo preko karambolke su zalijepljene bile dvije.to je neki ljakse prije mene uradio skino sam ja to odma...a ova lajsna oko ovog grila i ova dole su fabricke S line neke ...
 

LSD

Član
a sto mi se svidja u PM,stvarnoo je dobar!
imao sam jedne prilike davno voziti se u takvom!
extra skidam kapu!
 
LSD je napisao(la):
a sto mi se svidja u PM,stvarnoo je dobar!
imao sam jedne prilike davno voziti se u takvom!
extra skidam kapu!

i meni se svidjao pa sam trazio i pretrazio dok nisam naso.a auto je stabilno u PM i pri vecim brzinama nikako ne klizi u krivinama neznam radi cega valjda quattro radi svoje.ja sam prije imo mercedes c220 cdi model 2001 godiste i nije ni u pola stabilan ko ovaj audi
 
djabe ti taj motor,kad sam te neki dan otreso na bulevaru :lol: :lol: :lol:
salim se naravno pozz za sugradjana ;)

audi je vrh ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top