EVERTONE PITANJCE

EVERTONE PITANJCE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
druze moze tu bit vise stvari u pitanju a fakat mi mrsko da mu objasnjavam jedno po jedno, ne furam ga uopste ocam, sam kazem najlakse bi mu bilo provozat se do majstora nek provjeri, ili ako mu je to mrsko, nek proba svoje woofere na drugom pojacalu pa nek vidi kako ce tam svirat, kakva je kutija, kako je nastimano pojacalo, kolko je watti pojacalo itd itd itd ... i ne govori boga ti 1000W to mos komotno objesit macku o rep ...
 

IGY

Član
eddo malo pretjerujes
imas najvise postova u ovoj temi i ni jedan konstruktivan, i ti sad neki strucnjak, te otidzi da neko pogleda, sa tim si vise dosadio, svako pita upravo iz razloga sto nece da ode nekome da pogleda, mozda nema novca, mozda hoce sam da napravi, najalkse je otici da neko pogleda, moze biti neki bezvezni kvar koji mu mozemo preko foruma objasniti (tomu i sluzi forum) i dalje svaki sljedeci tvoj post, u kom neko trazi pomoc a ti mu kazes otidzi nekome da ti pogleda ide ti ban 5 dana od mene, pa se ti zali i vladi i ministarstvu spamarstva ako hoces :lol:

a ti provjeri jesi li dobro skopcao woofere, na koliko ohm rade wooferi, ako su recimo na 4 ohm i ti ih spojio da rade na 8 umjesto na 2 kako bi trebalo u paru onda to ne moze svirati
ili isto tako ako su dvospulni provjeri
ili daj tacnu oznaku woofera pa da ti pomognem kako treba ;)
 
Član
druze kad bi svako sam sebi sve radio niko ziv nebi imo posla ... a i ti fakat si vise dosadio svaki drugi post koji napisem tebi nesto nestima ... mislim ono fakat nidje veze ... valjda imam pravo na misljenje, nisam nikog uvrijedio, nikom nista lose reko, cak sam post iznad tvog napiso da ne furam momka uopste a ti i dalje nesto imas protiv mene ... igy ohladi malo matere ti mile izradio si me na forumu dosta puta i nikad ti nista lose nisam reko, mozda nije do mene drug, ako imas nesto protiv mene reci mi kad se vidimo iduci put a ne vako preko foruma glumis frajera sa tim svojim moderator statusom ... mislim fakat nidje veze ...

i da, sry za off al fakat si me iznerviro bez ikakvog konkretnog razloga ...
 
Član
E ovako da bi ti iko pomogao zapisi koji su wooferi(oznaka) koje je pojacalo(oznaka) i kakve kablove imas i kako si ih spojio.
Mislim to je neka osnova pa da ti neko moze pomoci, jer ovako je isuvise mogucnosti da bi ti iko konkretno sta mogao napisati.
 

IGY

Član
Davore to sam mu i ja isto rekao no izgleda ne zuri mu se da sazna
eddo forum sluzi za pomoc, a ne da neko ide nekome da mu guzove odere zbog toga sto je samo recimo skopcao zice pogresno...
ne glumim nista nego sam ti fino napisao pa ti sad vidi kako ces
 
Član
dva suba ne sviraju kako treba?

1.nisu u fazi (to je ono da oba plusa idu na plus pojacala i isto tako za oba minusa)
2.nije dobra kutija
3.na pojacalu nisu dobro podeseni filteri
4.lose napajanje pojacala ili je pojacalo slabo
5.lose postavke na playeru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top