ET35 i ET25

ET35 i ET25

Član
ne znam gdje da postavim pitanje, valjda je na pravom mjestu.zanima me razlika u ovom ET ? kolko ce felga da bude izbacena sa ET 25 u odnosu na ET35 ? jel to mozda 1 Cm ili vise - manje ? jel zna neko ??
 
Član
imao sam prije felge 16 7jota et 25 bio i bila mi je guma taman spram ruba nije bila ni unutra ni vani.a sad kontam uzet opet 16 al je et35 al su 7 i po jota.posto je ta malo sira od one prosle da li bi to opet bilo nekako isto po izgledu ??
 
imao sam prije felge 16 7jota et 25 bio i bila mi je guma taman spram ruba nije bila ni unutra ni vani.a sad kontam uzet opet 16 al je et35 al su 7 i po jota.posto je ta malo sira od one prosle da li bi to opet bilo nekako isto po izgledu ??
Pazi da ti ne bude kačila unutra (jer imam taj slučaj, velik ET a 7 1/2J i kači unutra)
 
Član
imao sam prije felge 16 7jota et 25 bio i bila mi je guma taman spram ruba nije bila ni unutra ni vani.a sad kontam uzet opet 16 al je et35 al su 7 i po jota.posto je ta malo sira od one prosle da li bi to opet bilo nekako isto po izgledu ??

to ti je felga šira za cca 1,25cm, sa tim et-om vanjski dio će ti bit uvučeniji za nekih 0,5 cm
 
Član
bice uvuceniji za pola cm u odnosu na one od 7 jota et 25 ? pa nije to nista , nece se primjetiti sad neka velika razlika...
 
Član
REkao ti je gore bolc , nece mu kaciti nije 9J , to je taman ta dimenzija , tu je to , slobodno uzmi ;)
 
Top