Eset Nod 32

Eset Nod 32

Član
Ajd ljudi ako ima neko nek baci link za eset full verziju ili sifru za nadogradnju na punu verziju bicu mu veoma zahvalaan....:D
 
Član
eset ti je kralju poludio ,,koristio sam ga 3 godine al sada nes nije ok bolji ti je avast registriras se i miran si godinu dana ............
 
Član
Pa druže, što ne nađeš na thepiratebay.org, ja sam down. s te stranice, evo ga i sad koristim, samo ubacuješ username i password svaki mjesec dana i radi super, useername i password dobiješ kad skineš
 
koju verziju eseta hoces skini odavde, oficijalna i cista 100%

http://www.eset.com/download


Skini samo marafix iz ovog torrenta, to ti je crack

http://bittorrent.am/torrent/3550843/100//Eset-4.0.417-plus-mara-fix-1.5-32-and-64-bit.html

Postupi po upustvu marafixa, a prethodno instaliraj eset bez kljuca, moze se zakaciti kvacica da uneses key kasnije


mirza_90 je napisao(la):
eset ti je kralju poludio ,,koristio sam ga 3 godine al sada nes nije ok bolji ti je avast registriras se i miran si godinu dana ............
a mozes li mi objasniti sta to ne esetu nevalja u zadnje vrijeme :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

i po cemu je avast bolji, koje funkcije ima a ovaj nema :icon_question:

Na avastu 98% autorun.ini fajlova prolazi, sto zna klasicnom korisniku da zada jade i glavobolje, a sta autorun.ini poziva avasta nije briga :D

ja sam svakakve verzije koristio ali ESET SS je zasad No1, Kaspersky je dobar ali jebada s kljucevima, Symantec takodje nije los

P.S. Ako kome treba licensan Kaspersky sa 1g licensom neka se javi, imam viska, cijena 30Km ;)
 
Član
zen3dom je napisao(la):
koju verziju eseta hoces skini odavde, oficijalna i cista 100%

http://www.eset.com/download


Skini samo marafix iz ovog torrenta, to ti je crack

http://bittorrent.am/torrent/3550843/100//Eset-4.0.417-plus-mara-fix-1.5-32-and-64-bit.html

Postupi po upustvu marafixa, a prethodno instaliraj eset bez kljuca, moze se zakaciti kvacica da uneses key kasnije


mirza_90 je napisao(la):
eset ti je kralju poludio ,,koristio sam ga 3 godine al sada nes nije ok bolji ti je avast registriras se i miran si godinu dana ............
a mozes li mi objasniti sta to ne esetu nevalja u zadnje vrijeme :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

i po cemu je avast bolji, koje funkcije ima a ovaj nema :icon_question:

Na avastu 98% autorun.ini fajlova prolazi, sto zna klasicnom korisniku da zada jade i glavobolje, a sta autorun.ini poziva avasta nije briga :D

ja sam svakakve verzije koristio ali ESET SS je zasad No1, Kaspersky je dobar ali jebada s kljucevima, Symantec takodje nije los

P.S. Ako kome treba licensan Kaspersky sa 1g licensom neka se javi, imam viska, cijena 30Km ;)

de baaa kakav avast nema ga goreg imo sam ga i nebi nikad vise ha ya bome samo eset zakon imo sam full verziju i kako sam sad sistem radio nemrem opet ustimat da ga hebes...
 
Član
Kad tražiš pass i user, moraš isključiti NOD, pošto on blokira te stranice na kojima imaš for free. To ti je sva fora.;)
 
Avast je zadnje smece! Dok sam ga imao...2 x mi padao sistem! Zadnje 2 godine imam Eset ii bez ikakvih problema mi racunar radi!
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Kad tražiš pass i user, moraš isključiti NOD, pošto on blokira te stranice na kojima imaš for free. To ti je sva fora.;)
iskljucim ja njega al ne mogu opet pronaci username i pass koji ce trajati vjecno...:D
 
menso je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Kad tražiš pass i user, moraš isključiti NOD, pošto on blokira te stranice na kojima imaš for free. To ti je sva fora.;)
iskljucim ja njega al ne mogu opet pronaci username i pass koji ce trajati vjecno...:D

joj meni :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

PA CITAS LI TI ISTA STO SAM TI NAPISAO???????

Instaliraj ESET koji hoces, instaliraj bez kljuca, kad zavrsis instal imas MARAFIX, to je CRACK za ESET, ima upustvo kako se krekuje, Otvoris ESET, kliknes F5, otkacis kvacicu ENABLE SELF DEFENSE, restartujes komp, pokrenes MARAFIX.exe, sacekas i gotovo, imas ESET kojem nikada vise ne treba username i ostalo unositi....

joj ovo sam na forumu tacno 1000 napisao ljudima ali djaba niko ne cita ili sta vec, ne kontam fakat :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
zen3dom je napisao(la):
menso je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Kad tražiš pass i user, moraš isključiti NOD, pošto on blokira te stranice na kojima imaš for free. To ti je sva fora.;)
iskljucim ja njega al ne mogu opet pronaci username i pass koji ce trajati vjecno...:D

joj meni :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

PA CITAS LI TI ISTA STO SAM TI NAPISAO???????

Instaliraj ESET koji hoces, instaliraj bez kljuca, kad zavrsis instal imas MARAFIX, to je CRACK za ESET, ima upustvo kako se krekuje, Otvoris ESET, kliknes F5, otkacis kvacicu ENABLE SELF DEFENSE, restartujes komp, pokrenes MARAFIX.exe, sacekas i gotovo, imas ESET kojem nikada vise ne treba username i ostalo unositi....

joj ovo sam na forumu tacno 1000 napisao ljudima ali djaba niko ne cita ili sta vec, ne kontam fakat :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
heheheheh jbg. ne kontamo svi bas kao pojedinci evooo idem odma da ga odradim...:D:lol: thanks na pojasnjenju...
 
Top