ErRoR GTI 8V- Novi-Update...

ErRoR GTI 8V- Novi-Update...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

Svaka ti cas,nemam rijeci..sto se sija,nemmoze se gledat u njega..
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

Samo naprijed! Svaka cast! Super si sve odradio! Idu li kakvi jos pragovi ili...?
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

Thx ljudovi, pragove nisam planirao jos, jer sam kontao ici na german look,al eto stavio sam difuzor, jer otraga izgleda previse dignut sa branikom...Za sada nemam u planu, a tko zna mozda nesto i ispadne ... :)
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

Ne moras neki extremniji prag postaviti, samo neki lijepo oblikovani da popuni tu "prazninu"! Ali ti opet znas najbolje! Uglavnom sretno u nastavku radova!
 
Legend
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

addo je napisao(la):
Ne moras neki extremniji prag postaviti, samo neki lijepo oblikovani da popuni tu "prazninu"! Ali ti opet znas najbolje! Uglavnom sretno u nastavku radova!

Tako je drug reci mu... ili je to ili nije... dobro ti je to sve ispalo... naradio si se a i navozao...

p.s.
Jesi sada najjaci u Novom Travniku i okolini??? ;)
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

Liga je napisao(la):
addo je napisao(la):
Ne moras neki extremniji prag postaviti, samo neki lijepo oblikovani da popuni tu "prazninu"! Ali ti opet znas najbolje! Uglavnom sretno u nastavku radova!

Tako je drug reci mu... ili je to ili nije... dobro ti je to sve ispalo... naradio si se a i navozao...

p.s.
Jesi sada najjaci u Novom Travniku i okolini??? ;)
Kad mi stignu kristalni i opruge, bit cu najaci... ;) :D
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

Svaka ti čast care... odađuješ sve lagano i kvalitetno "kao da češ ga ti voziti" hehe

Nabaci malo pragova... nemora pretjerano... ali kad dođe na red, poslije spuštanja (moje mišljenje), nemoraš ti mene slušat :p

respekt još jednom...

pozz.
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

Odlican posao,stvarno impresivno.Samo nastavi tako.Koja je snaga tog motora unutra?
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

ne mozes samo tako upadati u tudju temu... prvo, ako se nisi predstavio odes u novi clanovi i tamo napravis svoju temu, predstavis sebe i svoju vozilicu...
nemoj se sad ljutiti sto ti ovo govorim, al takva su pravila. sta mislis sta bi bilo kad bi svi svima upadali u temu. nebi se znalo ko pije ko placa...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top