Električari pomoć: šalter lustera

Električari pomoć: šalter lustera

Nepase ovaj prekidac jer ovo je paljenje jednog rasvjetnog tijela sa dva mjesta, njemu treba dupli prekidac da prekida dva kruga
 
Aladin46 je napisao(la):
Sve ja tebe shvatam i radilo bi ako zamjenis,ali ovdje sam ja uvjeren da je zutozelena faza,ipak neka provjeri,ispitivac je marka i po :icon_biggrin:

ako upali prekidac na kojem je crna gore radit ce jedan luster i onda moze upalit i drugi jer crna napon, L je oznaka napona na prekidacu, i kad spojis crnu i zutu ide imas napon a plava onda uzima napon sa zute, nek zamijeni crnu i zutu i radit ce normalno

mirza_mali je napisao(la):
Nepase ovaj prekidac jer ovo je paljenje jednog rasvjetnog tijela sa dva mjesta, njemu treba dupli prekidac da prekida dva kruga

pa pise SERIEN na prekidacu, valjda bi to trebalo znacit serijski-dupli:icon_question:
 
Član
Drugovi moram vas obavijestiti da je zeleni melek upravu :lol:
Probao sam sad crnu na L, radi kako i treba. jes da i dalje ne kontam kako i zasto, ali nema veze. Hvala puno na pomoci prijatelju ;)
 
corradoM je napisao(la):
Drugovi moram vas obavijestiti da je zeleni melek upravu :lol:
Probao sam sad crnu na L, radi kako i treba. jes da i dalje ne kontam kako i zasto, ali nema veze. Hvala puno na pomoci prijatelju ;)

ZELENI SEJTAN :lol::lol:

procitaj detaljno moje postove pa ces skontat;)
 
Top