Elanor

Elanor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Niej fake elanor kao prodaja, Amoc se inace bavi sa starim autima i restauracijom, pored prodaje tuning dijelova...sad jedno nisam siguran jel ovo originalni Elanor, ili su uzeli serijsku inacicu pa radili copy/paste...

A cijena je prihvatljiva, da je Elanor dostupan u EU tako lako za male pare, ne bi bilo golfa 2....exluziva je ovo i u Americi, a kamoli ovdje ;)

Usto sta ste zapeli na M3, golf GTI i slicno ( koda ne znate ni jedno drugo auto, ni drugu auto-marku nego samo svabske !!!! ) sto je neko spominjao, ovo nema kategorije, konkurenta ili bilo sto na 4 tocka a sta EU nudi...ne moze se usporediti...koda covjeku govoris sta si kupio gullwinga, mogo si novog brabusa...:icon_rolleyes:

samo da kazem, juce sam ovog crnog vidio na parkingu u Mostaru, bio 5-6 mjesta od mene parkiran...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Niej fake elanor kao prodaja, Amoc se inace bavi sa starim autima i restauracijom, pored prodaje tuning dijelova...sad jedno nisam siguran jel ovo originalni Elanor, ili su uzeli serijsku inacicu pa radili copy/paste...

A cijena je prihvatljiva, da je Elanor dostupan u EU tako lako za male pare, ne bi bilo golfa 2....exluziva je ovo i u Americi, a kamoli ovdje ;)

Usto sta ste zapeli na M3, golf GTI i slicno ( koda ne znate ni jedno drugo auto, ni drugu auto-marku nego samo svabske !!!! ) sto je neko spominjao, ovo nema kategorije, konkurenta ili bilo sto na 4 tocka a sta EU nudi...ne moze se usporediti...koda covjeku govoris sta si kupio gullwinga, mogo si novog brabusa...:icon_rolleyes:

copy/paste 100% male su sanse, gotovo nemoguce da ima original neko u HR, napravljeno 11 komada, 3 sa motorima i ostalih 8 samo skoljke, i uz to nijedna nije indenticna po perfomansama ;)
 
Član
Proizvedeno samo 11 kom za potrebe filma, dva su unistena prilkom one scene na mostu kada skacu! I jos nesto interesantnije, zbog raznih manevara koje je trebalo raditi sa autom ne postoje dvije identicne elanor, 8 komada su samo skoljke, a 3 su potpuni automobili koji su se mogli voziti. Sada ostale 2 i da je neko ima u HR mogucnost 1: NEMOGUCE, jedna jedina u muzeju, ostale su sve KOPIJE!
 
BHT Ovisnik
tibor987 je napisao(la):
samo da kazem, juce sam ovog crnog vidio na parkingu u Mostaru, bio 5-6 mjesta od mene parkiran...

de si ga vidio:icon_eek:
ja sam vidio u Mostaru prekjucer novog mustanga saleen,perverzan:icon_eek:
 
Član
sve su to dobra auta, do 100kmh, do 402m, negdje do 200kmh OWN.. kasnije.. nah.. bolje ne na autoput sa takvom aerodinamikom, v6 sa 210ks jedva 200kmh, v8 sa 305 ide oko 240.. limitirani su oba na manje tamo

Al zato su to auta za grad i utrke tipa 402, za to su napravljena..za forsanje..

Kak je hammond u top gearu reko sve je to super, al europski sport-coupe slične snage "would run rings around it"
Samo što će neki europski auto teško postat takva legenda, jbg za mustanga svatko zna
 
BHT Ovisnik
ah,sad sam i ja vidio,crni GT 500:icon_eek: ,sta je rec,mustanzi nam dolaze,pa prodo bi šupak samo da krug dobijem s njim:icon_sad:
 
Član
to za potrebe filma tacno je 11, 2 unistena 8 ostalo odma rasprodato i to jay leno ima jednog i n.cage ostalo ne znam, dalje ima firma u americi koja pravi identicne "gone in 60 sec elenor mustange", imaju licnecu ovo nije njihov proizvod KAKO!??? NEMA OSNOVNE STVARI A TO JE "GO BABY GO" DUGME NA MJENJACU, opet mozda i ja grijesim al eto,,,,,

 
Početnik
hvala bogu da je neko rekao nesto pametno....ja to znam odavno, da nisu proizvedene samo te neke male cifre za film, nego da postoji firma koja se bavi preradom serijske inacice u elenora. razlika je u motoru naravno, izbocini na haubi da bi stao, usisima sa strana, dvije maglenke blizu postavljene na sredini karambolke i naravno nitrom sa go baby go puljkom na mjenjacu, shelby stripe-ovima, i mozda jos kojim detaljcicem...
ovo je 98% provjereno, ne uzimajte zdravo za gotovo:cool:
 
U bihacu je prije bio Ford Mustang ovak stariii,al nije kao ovaj izdanje,bio je to obicni mustang iz tamo neke 60-te 70-te godine,,,Znam da je covjek narucivao izduv za njega i placao oko 4-5 hiljada KM....Gdje je sad to auta BOGA PITAJ:icon_cry:
 
Član
corrado je napisao(la):
sve su to dobra auta, do 100kmh, do 402m, negdje do 200kmh OWN.. kasnije.. nah.. bolje ne na autoput sa takvom aerodinamikom, v6 sa 210ks jedva 200kmh, v8 sa 305 ide oko 240.. limitirani su oba na manje tamo

Al zato su to auta za grad i utrke tipa 402, za to su napravljena..za forsanje..

Kak je hammond u top gearu reko sve je to super, al europski sport-coupe slične snage "would run rings around it"
Samo što će neki europski auto teško postat takva legenda, jbg za mustanga svatko zna

Kad zastava izbaci Yugo Sport svi ce da znaju za to...Yugo >> legenda balkanskih drumova...:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top