el. podzicaci rade kad je auto ugasen?

el. podzicaci rade kad je auto ugasen?

Član
ArminM je napisao(la):
uradi dvije komande, otvori prozor donekle, i onda ga zatvori, i pokusaj opet otvorit neces moci dok ne upalis kontakt:icon_smile:

jesam jedno 10 puta i radi sve dok se vrata ne otvore ;)
 
Član
Jel izvodljivo sa onim vagcom da kad zaključam auto ako su prozori otvoreni da zatvori, ako neko zna više o tome volio bi da to aktiviram.
 
Član
Kod Golfa 3 je pisalo u uputstvu, da prozori rade 10 minuta nakon gasenja auta, ako ne otvoris vrata prije toga - kad ih otvoris, the end.

aServis koliko ja znam, kad zakljucas vrata zadrzi jos malo kljuc u polozaju "zakljucano" i prozori ce se poceti zatvarati. Ak je daljinski, duze drzis tipku za zakljucavanje - tako je bar kod VW-a.
 
Član
@vr6boki to znam al bi da nakon ključanja svi prozori ako su otvoreni se zatvore, to sam vidio na pasatu vjerovatno je u pitanju vagcom?
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Kod Golfa 3 je pisalo u uputstvu, da prozori rade 10 minuta nakon gasenja auta, ako ne otvoris vrata prije toga - kad ih otvoris, the end.

aServis koliko ja znam, kad zakljucas vrata zadrzi jos malo kljuc u polozaju "zakljucano" i prozori ce se poceti zatvarati. Ak je daljinski, duze drzis tipku za zakljucavanje - tako je bar kod VW-a.

da i ja mislim da ima neki vremenski period, ja sam mislio da se kod mene nakon nekoliko pritisaka na prekidac izgubi mogucnost podizanja ili spustanja prozora osim ako se ponovo ne upali kontakt

a ovo me oko prozora zanima, ja isto kljucem preko brave mogu da podizem ili spustam prozore, a preko kljuca ne
recimo ako ubacim kljuc u bravu, i krenem malo da dizem ili spustam prozor, i izvadim kljuc i onda stalno pritiscem na daljinskom recimo zakljucavanje, i onda se prozor na svaki pritisak tastera pomakne po malo, a onako nece. Konto sam mozda se i to preko vagcom moze rijesit:icon_confused:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
aServis koliko ja znam, kad zakljucas vrata zadrzi jos malo kljuc u polozaju "zakljucano" i prozori ce se poceti zatvarati. Ak je daljinski, duze drzis tipku za zakljucavanje - tako je bar kod VW-a.

;););)
 
Član
Lijek je samo na auto dijagnostici promijeniti neke parametre ili dobrom elektricaru da ti uradi sa releyima....tako sam ja obavijesten....al uskoro sebi i radim ceka se kabal za vag com......bice mudrolija....:cool:
 
Član
dino_ze2 je napisao(la):
Lijek je samo na auto dijagnostici promijeniti neke parametre ili dobrom elektricaru da ti uradi sa releyima....tako sam ja obavijesten....al uskoro sebi i radim ceka se kabal za vag com......bice mudrolija....:cool:

javi sta si odradio;)
 
Top