El casico

El casico

Član
elmir je napisao(la):
a raja, kad je taj el clasico derbi? predpostavljam cim je rijec o "el clasico" da je rijec o moja sva najdraza tima.. barsa i real? kad igraju?

Nemoguce da za oba navijas? To ti je kao da navijas i za Sarajevo i za zelju :icon_question:
 
prenosi arena 3, jednom rijecju tuga, najvecu
evropsku utakmicu moram pratiti na livescoru,
jer ovi linkovi za live prenos su katastrofa,
cudo da IGY nije zakljucao ovu temu:lol:
 
Član
ado_d je napisao(la):
elmir je napisao(la):
a raja, kad je taj el clasico derbi? predpostavljam cim je rijec o "el clasico" da je rijec o moja sva najdraza tima.. barsa i real? kad igraju?

Nemoguce da za oba navijas? To ti je kao da navijas i za Sarajevo i za zelju :icon_question:

upravo..
a sto se tice tih live prenosa katastrofa su..aj donekle mogu proci kad igra npr barca s nekim lakim timom..
a sta je taj sop cast..sta dobijes s njim
 
Član
ima arena 3, ali za one koji placaju :D ja mislio gledat ovdje u zetri u sport centru, al oni debili "prijatelji barcelone" zakupili 70 mjesta. sad valja ganjat sta drugo...

a kao sto neko gore rece, ne mozes "navijati" i za jedne i za druge. ili je crno ili bijelo, u mom slucaju IZRAZITO BIJELO :D

PS: sto se tice live streamova, bice ih, ali mozemo zaboraviti na njih. to ce toliko stekat da nije humano. jer arena ima prava na ovom nasem prostoru i jedino oni sto placaju, mogu gledat, tako da ce bruku raje gledat preko streamova...

citao sam da i al jazeera prenosi, sad dal ona obicna, ili neki njihov poseban kanal, nemam pojma...
 
Član
gdje pise da se nemoze navijat za oba tima? :D to sam namjerno napisao.. nisam ja na bijelom ali imaju jako dobre igrace sad i rade igraca mi vuku simpatije.. ali inace barsa je barsa.. odmalena kad je rivaldo igrao navijam za barsu :lol:
 
Član
Hayat je ovu godinu nula sto se tice sporta. Prenosio Primeru sad prestao, prenosio F1 sad prestao.... A glupo mi da niko ne prenosi Primeru, jer po igracima to je najjaca liga svijeta...
 
Član
elmir je napisao(la):
gdje pise da se nemoze navijat za oba tima? :D to sam namjerno napisao.. nisam ja na bijelom ali imaju jako dobre igrace sad i rade igraca mi vuku simpatije.. ali inace barsa je barsa.. odmalena kad je rivaldo igrao navijam za barsu :lol:

hehehhe pa ne mozes navijati i za jedne i za druge. mogu ti biti "simpaticni", ali da budes istinski navijac, ili jedno ili drugo. kao sto neko rece, ne moze istovremeno i zeljo i sarajevo :D

Hidraulic je napisao(la):
Hayat je ovu godinu nula sto se tice sporta. Prenosio Primeru sad prestao, prenosio F1 sad prestao.... A glupo mi da niko ne prenosi Primeru, jer po igracima to je najjaca liga svijeta...

ma hayat truba, nek' oni ganjaju svoje "zvijezdice". sto se tice prenosa liga, jbg, eurosport otkupio njemacku, sport klub engleze, a sve ostale otkupila arena sport i onda ih stanca po svojim programima koje naravno moras dodatno placati. i opet mislim da ako izaberes neki dodatni paket na kablovskoj, nisam siguran da dodju sve arene...

sranje, al et, sad svi gledaju kako ce zaradit...
 
Top