El casico

El casico

Član
neznam ima li gdje ova tema..al nevezano za temu , nego znate li vi da li ce ko prenositi.Poznato nam je da vise ni hayat ni niko ne prenosi..
Bilo na internetu ili ovako..da li ce biti gdje prenos?
 
Član
Zna li ko način da ne plaćam više BHT,koji će mi K**** kad sam samo utakmice gledao,a oni ni reprezentaciju izgleda neće više prenositi..
 
Član
Ako imas na kablovskoj Arena >Sport onda mozes gledati! A inace ce biti na Sky sport kanalima, Al Jazeera, albanski super sport, itd, ali to su ti zakljucani kanali, bez card sharinga nema nista! A mozda ce biti neki streaming, pa ako izleti neki link postavim!
 
Član
yosma je napisao(la):
Zna li ko način da ne plaćam više BHT,koji će mi K**** kad sam samo utakmice gledao,a oni ni reprezentaciju izgleda neće više prenositi..


Sto slaga da placa pretplatu :p :p :p
 
Član
yosma je napisao(la):
Zna li ko način da ne plaćam više BHT,koji će mi K**** kad sam samo utakmice gledao,a oni ni reprezentaciju izgleda neće više prenositi..

znam ja.... iskljuci fiksni telefon :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
yosma je napisao(la):
Zna li ko način da ne plaćam više BHT,koji će mi K**** kad sam samo utakmice gledao,a oni ni reprezentaciju izgleda neće više prenositi..

znam ja.... iskljuci fiksni telefon :D

Ma izgleda da u Moja TV ne ulazi pretplata,u onom paketu sa kablovskom,pa mi je izgleda jedino to rješenje.Samo mi je sad žao,jer kablovska stvarno nije loša,Arena,Supersport,2x Eurosport itd,itd...
 
Član
yosma je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
yosma je napisao(la):
Zna li ko način da ne plaćam više BHT,koji će mi K**** kad sam samo utakmice gledao,a oni ni reprezentaciju izgleda neće više prenositi..

znam ja.... iskljuci fiksni telefon :D

Ma izgleda da u Moja TV ne ulazi pretplata,u onom paketu sa kablovskom,pa mi je izgleda jedino to rješenje.Samo mi je sad žao,jer kablovska stvarno nije loša,Arena,Supersport,2x Eurosport itd,itd...

a koja ti je kablovska..u mene nema mislim tog arena sport..ima ali arenasport 1 a prijenos je na 3
A GELDANJE PREKO NETA
..koliko ce bit cisto i bez zamrzavanja.,.jer citav svjet ce gledat..jbg
 
Član
pajooo je napisao(la):
neznam ima li gdje ova tema..al nevezano za temu , nego znate li vi da li ce ko prenositi.Poznato nam je da vise ni hayat ni niko ne prenosi..
Bilo na internetu ili ovako..da li ce biti gdje prenos?

popunis uplatnicu - virman i platis samo iznos koji si dobio za telefon...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
stvarno sramota da niko ne prenosi najveci svjetski derbi...

upravo tako..a vidio sma u programu da arena sport 3 prenosi..al ko je ima ..ja imam samo arena sport 1 ..jbg.. :(
 
Član
imal gdje link ja imam Sop Cast program samo fali link et ko nemoze da gleda nek skine Sop Cast i samo treba naci link i to je to
 
Član
a raja, kad je taj el clasico derbi? predpostavljam cim je rijec o "el clasico" da je rijec o moja sva najdraza tima.. barsa i real? kad igraju?
 
Top