Ekrem Jevric- reklama za Foto Nikic

Ekrem Jevric- reklama za Foto Nikic

Administrator
ja bi njega samo stavio ispred kuce da tjera ptice kao strasilo.... ok. covjek je postigao popularnost, mozda misli da je in, ali vecina mu se smije i gleda njegove klipove zato sto je smijesno a ne zato sto je dobro... ovo je sramota sta se sve danas snima:icon_mad: isto kao sto odes u renome u bijeljinu i imas snimljene pjesme, tvoje je samo da otvaras usta, nebitno znas li pjevati ili ne:icon_mad:
i tako dok se mi smijemo covjek uzima lovu na osnovu budala:icon_mad:

UŽAS
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ja bi njega samo stavio ispred kuce da tjera ptice kao strasilo.... ok. covjek je postigao popularnost, mozda misli da je in, ali vecina mu se smije i gleda njegove klipove zato sto je smijesno a ne zato sto je dobro... ovo je sramota sta se sve danas snima:icon_mad: isto kao sto odes u renome u bijeljinu i imas snimljene pjesme, tvoje je samo da otvaras usta, nebitno znas li pjevati ili ne:icon_mad:
i tako dok se mi smijemo covjek uzima lovu na osnovu budala:icon_mad:

UŽAS

pa sad svi budale sto se smiju jel:icon_question:

budala je on sto se ofira, al eto upalilo mu i zaboli ga kiki
 
Član
cojk je beton do betona ba kakav on debil ..
ne moramo ga gledati kao pjevaca nego kao humoristu sto covjek i jest..ajd ko od nas moze napraviti klip bilo kakav znaci sta god, pa da ga za pola godine pogleda 5-6mil. ljudi..ajde vi talenti sto ponizavate covjeka :lol::lol:
debili su psiho-fizicki zaostale osobe:D...
 
Administrator
arminnn je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
ja bi njega samo stavio ispred kuce da tjera ptice kao strasilo.... ok. covjek je postigao popularnost, mozda misli da je in, ali vecina mu se smije i gleda njegove klipove zato sto je smijesno a ne zato sto je dobro... ovo je sramota sta se sve danas snima:icon_mad: isto kao sto odes u renome u bijeljinu i imas snimljene pjesme, tvoje je samo da otvaras usta, nebitno znas li pjevati ili ne:icon_mad:
i tako dok se mi smijemo covjek uzima lovu na osnovu budala:icon_mad:

UŽAS

pa sad svi budale sto se smiju jel:icon_question:

budala je on sto se ofira, al eto upalilo mu i zaboli ga kiki

ne ne ne... nisi me dobro shvatio... i ja se smijem kad gledam, vec kazem za ovo sto snima reklame tj. na ljude sto mu daju da snimi reklamu, poput ovog foto, zatim D&G i Boga pitaj koliko ce ga jos ljudi traziti da snima reklamu.... eh na to sam mislio a ne na nas koji gledamo i smijemo se... zato sto je to nama jadno:icon_biggrin:

i da... i on je budala kao sto ti rece, zato sto se ofira i misli da je dobar...

ja sam ovdje thuristaaaaaaaaa budi malo nudistaaaaa...
kakva je to pjesma jbt.... samo za smijanja ;)
 
Član
meni nije jadno....a poenta je reklame da je vidi sto vise ljudi, s tim da nadjes nekog ko ti nece uzeti milion za nju :)
koga ces drugog za male pare a ljudi gledaju...pogldajte malo ostale reklame pa vidite kako stoje stvari, posebno inozemne..
iako za DG nije on bio ni blizu prvog plana:)
 
Bio debil ili ne, on je skont'o kako se dize lova u danasnjem vremenu, ljudi trose pare najvise na ove gluposti, svako ce otici dat' koji dinar za njegov nastup, da vidi uzivo tog' lika da se ismije, ti koncerti zvijezda velikih, to je vec standard.. Glumio ili je stvarno ovakav debil, opet je svugdje postao popularan haha..
 
Član
bilo kako bilo ili ga mreli ili ga voleli ili se smejali ili plakali on je popularan na sve nacine ja ga nevolim al jbg svi mi kliknemo vise puta da pogledamo klip nadam se da sam u pravu
 
Član
skoro se pojavio u Lukavcu na plazi... bio party BORODOLOM... i svi u bijelom furaju...
kad dolazi Ekrem u crnom odjelu i suncanicama....

to su sokovi bili....

moram nac sliku;);)
 
Član
Ne mogu da vjeujem da komentarisem uopste... ovo je debilizam nad debilizmom... Na kakav samo ponizavajuci nacin on predstavlja Balkan... ccc...
Da ubija paru, ne bas.. od DG je dobio samo 1000$

A neznam jeste li primjetili da je najavljen bio i u "Ježu"

žalosno:icon_cry:
 
Jez mu je sponzorisao spot Gola gola :D

Ma on je snimio onu kuca poso poso kuca ono , bezveze , vidio je da ga dosta ljudi gleda, i konta lik , ako ga je Bog vec dao takvim debilom , sto da to ne unovci bar , on je debil kako god , pa bolje biti debil pun para nego debil kokuz , uzeo je neku silnu lovu u americi , neke je ugovore potpisao , spominju se cifre od preko 150.000$
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Jez mu je sponzorisao spot Gola gola :D

Ma on je snimio onu kuca poso poso kuca ono , bezveze , vidio je da ga dosta ljudi gleda, i konta lik , ako ga je Bog vec dao takvim debilom , sto da to ne unovci bar , on je debil kako god , pa bolje biti debil pun para nego debil kokuz , uzeo je neku silnu lovu u americi , neke je ugovore potpisao , spominju se cifre od preko 150.000$

Eto.. taman da popravi zube, najede se , uzme casove pjevanja i kupi novo odijelo.;)
 
Top