Ekrem Jevric na farmi

Ekrem Jevric na farmi

Član
Ja sam pratio proslu sezonu zadnje tri sedmice zbog mace, jer ga pomalo gotivim zbog njegove iskrenosti...
 
Član
samko je napisao(la):
Ja sam pratio proslu sezonu zadnje tri sedmice zbog mace, jer ga pomalo gotivim zbog njegove iskrenosti...

sad slucajno saltam kanale na tv-u i naletim na ovu farmu. svi u jednoj sobi, muzika im uzivo, cugaju pjevaju, samo ekrem u drugoj stao ispred kamere i 20min nesto prica u kameru :D ovi iza dolaze jedno po jedno gledaju ga iza ledja sta radi, smiju mu se :lol:

zali se vruce mu pivo hahahah :lol::lol::lol::lol::lol:


koji idiot boze dragi :icon_biggrin:
 
Nemoj ti naseg Ekrema! :-D
Ne znam sto ste se vi toliko nalozili,pa na njega navalili...mislite vi sta hocete o njemu,covjek uzima honorare,snima reklame,intervju mu je 1000 $.
Nije on glup...naprotiv,nasao je fin izvor zarade ( a sve na zezanciju)! Meni licno...drag covjek! Ima puno gorih od njega....pa pjevaju!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nemoj ti naseg Ekrema! :-D
Ne znam sto ste se vi toliko nalozili,pa na njega navalili...mislite vi sta hocete o njemu,covjek uzima honorare,snima reklame,intervju mu je 1000 $.
Nije on glup...naprotiv,nasao je fin izvor zarade ( a sve na zezanciju)! Meni licno...drag covjek! Ima puno gorih od njega....pa pjevaju!

pola od tih zarada baci u vodu. kakav crni intervju 1000$. eno ga sam stoji pred kamerom i prica po pola sata. isto tako su rekli da ce samo za ulazak dobiti 100.000€ sto je naravno supljak. trazio sedmicni honorar 2000€, ovi mu nisu htjeli dati i pristao na 700.

snimio reklamu za DG i dobio 2-3 hiljade $. dobro jest to njemu neka zarada. ali jadni smo mi kad su nam onakvi ljudi zvijezde i idoli...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nemoj ti naseg Ekrema! :-D
Ne znam sto ste se vi toliko nalozili,pa na njega navalili...mislite vi sta hocete o njemu,covjek uzima honorare,snima reklame,intervju mu je 1000 $.
Nije on glup...naprotiv,nasao je fin izvor zarade ( a sve na zezanciju)! Meni licno...drag covjek! Ima puno gorih od njega....pa pjevaju!

pola od tih zarada baci u vodu. kakav crni intervju 1000$. eno ga sam stoji pred kamerom i prica po pola sata. isto tako su rekli da ce samo za ulazak dobiti 100.000€ sto je naravno supljak. trazio sedmicni honorar 2000€, ovi mu nisu htjeli dati i pristao na 700.

snimio reklamu za DG i dobio 2-3 hiljade $. dobro jest to njemu neka zarada. ali jadni smo mi kad su nam onakvi ljudi zvijezde i idoli...

potpis ;)
 
Član
gdje ce biti lik normalan, svi partijaju, pjevaju, smiju se, on im okrenuo ledja i prica u kameru slomi se. govori kako mu nedostaje zena, kako ne moze da se cuje, al da mu je ipak fino. kako su tu cure dobre, ali posto ima zenu "a zena uvijek misli ovo-ono", on ne smije nista sa tim curama, jer "zena je zena". i tako ekrem vazi pola sata, a oni ga loze, "to ekreme care, sve im reci" :D

PS: govori, mi se ovdje svi fino slazemo, kad legnemo da spavamo, svi smo mirni. nismo ko prosle godine oni sto su bili, onaj neki bojanic... :D
 
Nije on nikome idol...vec samo kazem da je svoju "zajebanciju" dobro unovcio! A ti razmisli sedmica na farmi 700 eura...kad bi tolike pare zaradio,na neki drugi (legalan) nacin?
Nije on glup...kao sto se cini!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije on nikome idol...vec samo kazem da je svoju "zajebanciju" dobro unovcio! A ti razmisli sedmica na farmi 700 eura...kad bi tolike pare zaradio,na neki drugi (legalan) nacin?
Nije on glup...kao sto se cini!

pa svako od njih na farmi je dobio otprilike toliko. btw, nije on glup, on je LUD, al bukvalno...

@death_beat: imas na pinku...
 
Top