Ekrem Jevric na farmi

Ekrem Jevric na farmi

Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

fakat ne kontam ljude koji ga gotive... obicna nepismena seljacina:icon_mad:
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

Kod nas izgleda sto si veci papak sa IQ 30.. da znas samo na kasiku sta pojest odmah si SuperStar :) :) hahahahh
a ovi su jos gori koji ga prime na gostovanje u emisiju il' na neki koncert.
 
RE: Ekrem Jevric u farmi

bio je zanimljiv kao pjevac zbog specifinog glasa , ali lik je totalni idiot ovako , nema on fore da zabavlja raju , nece daleko on
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

Obična nepismena biljka od čovjeka i uzeće pare jer ima dosta takvih kao on što će glasati za njega.
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

hahahhaha

pa znam ovajj na farmi cu da dobijem 150k dollara :lol::lol::lol::lol:

MONEYYYYYYYYY

WHOREEE :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_evil:
 
RE: Ekrem Jevric u farmi

ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Joj jest jak na rijecima pa ne zna ni sta prica ni gdje je stao, zestok je kad kaze "šta" i "ha" i kad ocima ono mrdne kao reci :D

Kritican je sto se tice konverzcije i motorike, al bitno je da je on siguran da ce pobjedit ;)

hoce zato sto je nastimano,,bit ce maskota,gledat ce 50% raje zbog njega,i onda sto ne bi pobijedio,ha ya;)


Ma nek pobijedi imat cemo opet sta gledat kad pocne davat intervju kako mu je bilo ;)
 
Član
RE: Ekrem Jevric u farmi

Ma bitno je da je on 23 godine u "Ameriku", i da se tamo bavi sa "izolejšn"....:lol: Ma dobar je lik, ja mislim da nije bas toliko lukav jednostavno je malo lud, vidi kako nakrivljeno drzi glavu kad prica....Iskreno meni je drazi on, nego neke silikonske pevaljke;)
 
Član
Farma kao farma mi se nikad nije svidjaka zbog kretena koji su bili "farmeri", ni Ekrema ne gotivim ali sam skontao da sto je neko veca budala to je popularniji i vise ga vole... Pink sa njegovim ulaskom dobija gledanost, ali samo na pocetku, sve budale dosade......
 
Član
samko je napisao(la):
Farma kao farma mi se nikad nije svidjaka zbog kretena koji su bili "farmeri", ni Ekrema ne gotivim ali sam skontao da sto je neko veca budala to je popularniji i vise ga vole... Pink sa njegovim ulaskom dobija gledanost, ali samo na pocetku, sve budale dosade......

Apsolutno si u pravu;) E jedino sto sam ja rekao da mi je drazi on nego Milos Bojanic i koja je vec bagra sve ulazila i pobedjivala tamo...Inace Pink i njihove emisije su trash!!
 
Član
dellas je napisao(la):
samko je napisao(la):
Farma kao farma mi se nikad nije svidjaka zbog kretena koji su bili "farmeri", ni Ekrema ne gotivim ali sam skontao da sto je neko veca budala to je popularniji i vise ga vole... Pink sa njegovim ulaskom dobija gledanost, ali samo na pocetku, sve budale dosade......

Apsolutno si u pravu;) E jedino sto sam ja rekao da mi je drazi on nego Milos Bojanic i koja je vec bagra sve ulazila i pobedjivala tamo...Inace Pink i njihove emisije su trash!!

Zaboravio sam pomenuti i Bojanica :D .... a sta mislis o MACI?
 
Član
Nzm, stvarno nisam pratio farmu. Znam da je glumac pa sigurno nije onakav kakav se predstavlja na tv-u...
 
Top