Edo_16v?

Edo_16v?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eno samo za tebe bule repost slike hahahaah


p.s. evo smajli dusu dao za tebe

banujga.gif
 
Član
Evo i prvi patch je izbacen za SpamBota,sada radi besprijekorno i sa aktiviranim AntiSpamBot® na forumu

Samo u ini file dodati liniju:

Disable
DELETE * FROM mybb.posts WHERE message = 'Dobro dosao i ostani aktivan' OR 'DD i Pozz' OR 'DD' OR 'Dobar samo polako' OR 'Samo ga spusti i zatamni' OR 'Jos felgice i bice odlican' OR 'Sretno u nastavku projekta' OR 'Svaka cast i sretno u nastavku projekta' OR 'refresh';

Yes


if Enable than password *****************

:lol:

Deyo sintaksiraj ovo :)
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Evo i prvi patch je izbacen za SpamBota,sada radi besprijekorno i sa aktiviranim AntiSpamBot® na forumu

Samo u ini file dodati liniju:

Disable
DELETE * FROM mybb.posts WHERE message = 'Dobro dosao i ostani aktivan' OR 'DD i Pozz' OR 'DD' OR 'Dobar samo polako' OR 'Samo ga spusti i zatamni' OR 'Jos felgice i bice odlican' OR 'Sretno u nastavku projekta' OR 'Svaka cast i sretno u nastavku projekta' OR 'refresh';

Yes


if Enable than password *****************

:lol:

Deyo sintaksiraj ovo :)



:spam:
 
Član
Evo jos malo i izbacujem ver 1.2 koja ce podrzavati i chat podforum,aktiviram je za 5 min i do jutra bih trebao imati dva puta vise postova od Igy-ja :lol:

:icon_exclaim:

dosta vise zajebancije i pocnite spamati :)
 
Član
hahahahahahahahhahahahaha

jest evo sad mi je simulator javio da nije moguce prekucati Igy-ja

mora da je neki bug :)
 
Član
IGYev radni dan....


Upali komp....pristavi kafu....posalje 10 postova....opere zube....jos 15 postova....lagana jutarnja gimnastika (22 posta u sjedecem polozaju)....onda malo sjedne da odmori....uz 10ak postova.....a onda lagodno zapocne dan uz kaficu i 50tak postova na forumu :D

mislim da se dalji razvoj dogadjaja da naslutiti....napominjem da se sva gornja akcija odvija prije 8.00 AM :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top