Edo competition Motorsport (najjaci bosanski tunner u svijetu)

Edo competition Motorsport (najjaci bosanski tunner u svijetu)

"Ervin, puno ti hvala za vase rijeci u "bhtuning" forum. Puno pozdrava svima . Nemojte se ljutiti ako nemam puno vremena da pisem i odgovorim. Ali kao uvjek imam puno posla.
Sve najbolje svima,edo"
Moramo shvatit covjeka,vjerovatno su mu ruke pune posla,ali eto imamo pozdrav :cool:
 
Član
jah njegova sekretarica na njegovom fb profilu, nerealno (ima ona svoj garant);)

jako ljubazno od njega, ljudina je :cool:...
ipak je to edo competition , tjuner na svijetskom glasu , velika stvar za forum da se uopce javio ;)
 
Član
ma ne treba covjeku dosadjivati i biti nekulturan, radi toga ja i nisam stavio fb profil , da ne narusavam privatnost covjeku , mogu misliti sad koliko zahtjeva ima al dobro nista opasno :cool:
...ako se javi i dobro je ako ne opet je dobro , ima bitnijih stvari u zivotu od foruma kao npr. tuniranje auta od milion evra ;)
 
Član
nisam ni mislio da ga zajebavamo, salio sam se naravno, ne vjerujem da on ima vremena za nase pizdarije
 
Član
i ja da imam lambo, ferrari, koenigsegg spremne za voznju ili tunniranje....vjerovatno nebi trosio ni slobodno vrijeme na kako ti rece neke pizdarije :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
ma ne treba covjeku dosadjivati i biti nekulturan, radi toga ja i nisam stavio fb profil , da ne narusavam privatnost covjeku , mogu misliti sad koliko zahtjeva ima al dobro nista opasno :cool:
...ako se javi i dobro je ako ne opet je dobro , ima bitnijih stvari u zivotu od foruma kao npr. tuniranje auta od milion evra ;)

Bocni ga koji put! :D
Citao sam dosta o njegovim preradama, kao sto kaze Armin, i ja sam mislio neki svabo ili neko tamo, ali kada sam saznao da je bosanac srce mi je ko kanta bilo! Svaka njemu cast na uspjehu u svjetu automobilizma! :cool:
 
Član
:123:
Evo da malo osvijezimo, sta pise na vratima Enza?
I mislim da je gosp.Edo u vodi ?

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qaMkT1Dk6xQ[/video]
 
Top