ebay-pristigla posiljka,traze fakturu ?

ebay-pristigla posiljka,traze fakturu ?

Član
Salim se nemam pojma jebiga :)

Ali i meni su ovako rekli pa ja sad pazim, a ako ocekujes jos taman cemo provjeriti kako ce biti, obavjestavaj nas.


Valjda nisi nesto skupo narucivao, ako jesi otvoricu ja temu Humanitarna akcija, skupljamo Coletu za carinu :D:D:D
 
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol: ma nisam,jos parking senzora,neku bateriju,zmigavce za volvo,nekoliko daljinskih i to je to:D
 
BHT Ovisnik
kada sam dobio kameru nije bila par grama teska,na njoj pisalo 5$ i dostavili mi je kuci,ovo sada imalo skoro 1kg,velika posiljka pa vjerovatno za to,ali sam sve to narucio u razlicitim intervalima pa valjda nece mi sve odjednom doci:lol:
a za zmigavce sam rekao da na posiljci naznaci da kosta 20€ da i to bude bez carine,aBd pa cemo vidjeti:D
 
Član
takodje i ovamo u SRB na veci paket (posiljku), tj tezu, obracunaju carinu, a kad je nesto malo, ili lagano, nece, prodje bez carine... ako to kosta 13$, carina je smjesna, ne zabrinjavaj se :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
danas sam podigao 2 seta senzora,po 13$ i 14$,bez problema,valjda ce tako i ostalo biti,a nekako mi nema smisla da naplate carina i da odjednom dođe vise razlicitih artikala ako svaki zasebno kosta po cca 10-15$
 
Top