E39 540i by caraudio.ba / multimedia & performance upgrade

E39 540i by caraudio.ba / multimedia & performance upgrade

IGY

Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

uh sine jesi ga navrnuo :D
sad je mjera
a izduv ces kod Barbica raditi jel :icon_question:
 
Početnik
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

nek radi kod Barbica ko nema za bolje

ja cu ipak EIsenmann :)
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

Dobro izgleda ;), Kakvi su prvi utisci za razliku od stock !!! Daj nam jos slika , i posalji mi na pm cjene za V1.
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

jesi ovo stavljao gewinde dole u kasnidolskoj, onaj esoprom auto servis?

dobro su mu sjele
 
Legend
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

uh... jako kvalitetna oprema ;) nisam ni sumnjao doduse
kakav je osjecaj sa gewindama :icon_rolleyes::icon_confused:
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

Po gradu mislim da je gori nego na fabričkim amortizerima
 

JD.

Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

Alen_P je napisao(la):
Po gradu mislim da je gori nego na fabričkim amortizerima

rupe preko kojih ja moram u prvoj lagano preci, na ovom BMWu se uopste ne osjete ;)

tako da se nece na ovim gewindama nista bitno promjeniti, jer nisu ni na pola navrnute, a imaju i stelovanje tvrdoce naravno...



@muha auto ti je sad stvarno vrh
 
Početnik
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

svi zahvati na mom autu se rade samo na breci u fina tehnoauto. za one koji neznaju to je bmw servis sa preko 20godina tradicije plus sto tamo rade moja 2 druga kojima su svaki dan u rukama auti od 100+ hiljada km. malo je problem kad dodju stvari za koje oni nisu obuceni recimo gewinde ali tu udruzimo snage i eto ga. napomenuo bi da u tom servisu sam kao u svojoj radnji. dalje kad je setup u pitanju sa trenutnim auto je dosta kruto. danas sam presao nekih 500km po bih i efekat je woow. kad bude domstrebe i antirol mislim da ce biti efekat kartinga. ko nije prpbao nece vjerovati kako to drzi po krivinama. za po gradu ima setup koji se nimalo ne razlikuje od fabrike cak bi rekao da je fabrika losija.. ipak je ovo KW V3 i uz malo kreativnosti cuda se mogu uraditi. 330d imas cjenik na webu ili sacekaj do ponedeljka da vidim. i naravno stay tuned sa daljnjim radovima.
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

:cool:

eh danas vidim bmw isti ovakav u sanskom mostu , sa strana mu pise www.autotuning.ba , pomislio sam prvo da nisi ti pa jos uvijek neznaam ....
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

muzika :icon_question:
znam da imas velike mogucnosti,nije valjda da ostavljas fabricku :icon_question:
 
Top