E30 320i sa novim motorom na cesti ;)

E30 320i sa novim motorom na cesti ;)

Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

Schumi je napisao(la):
Nek si postavio nove slike,cure mi sline za bengom,odlična je !!

Jeli ti djevojke sline za BMW-om ili :lol::lol::lol::lol:
Blento sto te nema na treningu:icon_smile:


Kocka se ubila za drifta ubacit joj rolbar ojacat je i da vidis kako taj 2.0 sestak se okrece;)
 
Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

dobre gume na njoj,jne klize skoro nista...mora ih dooobro zagrijat da je moze fino po driftu bacat :cool:
moguce da ce bit stavljen set guma nazad,samo za drifta:D
 
Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

Edis_m3 je napisao(la):
E moji ljudi koliko selo tuninga ima kod nas ja ovo vise ne mogu da vjerujem...
evo ova kocka pa brate dragi ako ne znate sta valja pogledajte malo po inernetu sta je to ok sta ne a ne dzidati auto kojekakvim glupostima....

Ja bi prodao ove kojekakve djecije budalastine, stope, farove....
felge zamjena obavezno....
uzeti od covjeka M technic branike original ocuvane farove sa socivom i original stope a u far ugraditi xenon...felge ako mozeš nabaviti 16x9j....auto bi bilo bomba...
ja i folije zguliti ovo polovicno... ili komplet zatamniti 20%-30%

Uglavnom srediti i da bude fin kocak i cuvaj se hladnih startova ;)

Dobro Edise ako tako kazes haj onda da se ja i ti mjenjamo za stopke ja cu tebi dati svoje orginal bijelo -crvene ti meni das svoje kristalne kao ove?
 
Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

@ tdi nemoze 320 za drifta ni meda crkne to nakon par dobrih tura :) znam pokido sam ih nekolko 325 je slabasan za kvalitetnog drifta bez 3.5 unutra ili v8 nema kvalitetne spike ili kakav 24v sa par sitnica :)
ali ovako malo rekreacijski moze se 320 naturpijati da kida i otkida samo negarantiram trajnost motora ali lako ga navucemo na preko 170 ks pa ko voli :)
 
Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

Da, bas sam malopre poceo da pisem post o 320-ici i driftu, pa sam napola izbrisao jer sam opomenut sto mnogo kritikujem. Ovaj motor samo urla i srce gorivo, a 325-ica za skoro istu potrosnju nudi pravi BMW dozivljaj, da ne pricamo o jacim masinama. Moj prijatelj je imao kocku sa motorom od M5, sada je u Mostaru... e to je trebalo da bude nesto brutalno, mada nikada nije mogao potpuno da ga ustima... mislim da je sada OK.
ma za drift samo treba odgovarajuca nalepnica koja pruza bolji manevar i vise konja:icon_biggrin: :icon_exclaim:

Kako god, daj da vidimo te bele felge, zanima me kako su legle...
 
Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

deez je napisao(la):
Da, bas sam malopre poceo da pisem post o 320-ici i driftu, pa sam napola izbrisao jer sam opomenut sto mnogo kritikujem. Ovaj motor samo urla i srce gorivo, a 325-ica za skoro istu potrosnju nudi pravi BMW dozivljaj, da ne pricamo o jacim masinama. Moj prijatelj je imao kocku sa motorom od M5, sada je u Mostaru... e to je trebalo da bude nesto brutalno, mada nikada nije mogao potpuno da ga ustima... mislim da je sada OK.
ma za drift samo treba odgovarajuca nalepnica koja pruza bolji manevar i vise konja:icon_biggrin: :icon_exclaim:

Kako god, daj da vidimo te bele felge, zanima me kako su legle...

sory na off a jel to kod njega bila ona crna 4 vrata Mtech II sad je kod emila u sirokom a mozda uskoro kod mene bude :)
 
Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

hajde, ako Bog da....
Jeste to je ta, Sijina... bila je 325Xi automatik... pa je Sija iz svoje M5ice prebacio motor u ovu....
Gledao sam je kako ide sada, nemoguca je.... A nedavno je njen bivsi vlasnik imao i 335 custom, isto je bila konverzija.... predivan auto, premro sam od straha u njoj.... treba je staviti iza zakona :icon_smile:

Izvinjavamo se na ovom offu....
vracamo se na 320ku...
dakle... slike.....
 
Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

benga sletila sa autoputa danas oko 6 sati:icon_cry:
190kmh isli...svi su hvala Bogu dobro,malo se ugruvali i ogrebotina zaradili...na autu ima stete,al se moze popravit
nista od slika do daljnjeg:icon_sad:
 
BHT Ovisnik
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

190km/h sletili sa autoputa i moze se popraviit,pa gdje ste sletili:icon_eek:
nek vama nije nista:icon_smile:
 

LSD

Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

190 km/h :icon_eek: i nije vam nista:icon_eek::icon_question:
 
Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

nisam ja bio...sletili blizu zenice,blizu mjesta vraca.gdje ima kamera
naprijed dvojica nisu bili ni vezani
samo ovaj nazad se svezao,bio otvoren siber
uletio 190 u krivini,u blokadi ga drzao u cetvrtoj,i odnese ga na branik,nekako se skine s branika i predje na lijevu traku,prema koloni auta,i opet desno skrene,i sleti
povaljao nekog drveca,zgulio stranu
ja mu rekao nek ide u dzamiju citavu noc klanjat,ono se prezivi jednom u zivotu
cudo ih spasilo:icon_eek:
 

LSD

Član
RE: E30 2,0i nove slike,str. 1

auuu,ja jutros bio u Zenici,a ti su sadake negdje dali dobre!
ajd nek je ziva glava,a ove forumase kao da je neko ukleo,u zadnjih 10-ak dana razbijeno gotovo toliko i auta!
 
Top