Dzenan Jusovic/ 07.10.1986./ Prijepolje/ Peugeot 307 2.0 HDI

Dzenan Jusovic/ 07.10.1986./ Prijepolje/ Peugeot 307 2.0 HDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
2qbr8dv.jpg
[/img]

Cao drustvo,
ja sam Dzenan iz Prijepolja i ovom prilikom predstavljam sebe i svoj auto. U pitanju je Peugeot 307, 2001.god proizveden, 155000 km pise na kilometar satu, 2.0 HDI je motor 79KW - 107 KS.

Uclanio sam se na ovaj forum jer sam veliki ljubitelj i postovalac Peugeot-a, a od novembra 2011. i ponosni vlasnik Peugeot-a 307 2.0 HDI 107KS.
Ambicije su mi da ovde dobijem i pruzim mnostvo informacija, dobro se druzim, i sl.
Sto se mog automobila tice zelja mi je da auto iz 2001. godine dovedem do toga da je sve potrosno na njemu novo i da cak ni da krenem autom za Kinu, nemam razloga da brinem da ce nesto lose da me snadje, a uz to i da ga malo nasminkam i personalizujem.
U jednom trenutku kad budem zeleo da vozim bolji auto, to ce biti Audi A4 2.0TDI 170KS S-line, a sadasnji Peugeot 307 ce najverovatnije ostati kao auto moje supruge.


Link ka mom predstavljanju automobila na forumu je:
http://www.bhtuning.com/dzenan-jusovic-p...pid1166600
 
Član
pozz, dobro nam dosao, ajde otvori novu temu pa nam fino predstavi puga. nemaju svi fb profil pa nam ubaci slike na forum;)
 
Član
Imenjak dobro došao, odlično predstavljanje,a auto predstavi u podforumu francuska vozila da se moze komentarisat
a ovako smao ide dobrodošlice

uživaj i ostani aktivan ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top