Dvije osobe povrijeđene na raskrsnici kod bolnice ˝Kreka˝

Dvije osobe povrijeđene na raskrsnici kod bolnice ˝Kreka˝

Član
Dvadesetogodišnja S.S. i njena majka Š.S. zadobile su povrede i pričinjena je velika materijalna šteta u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u ulici 18. Hrvatske brigade, na raskrsnici u neposrednoj blizini bolnice ˝Kreka˝ u tuzlanskom naselju Solana. Povrijeđene su prevezene u UKC Tuzla gdje im je ukazana pomoć.

Kako saznajemo na mjestu događaja, do saobraćajne nesreće je došlo kada je četrdesetogodišnji B.D. iz Tuzle upravljajući automobilom ˝Opel Cadet˝(758-M-074), u namjeri da se na raskrsnici uključi u saobraćaj iz ulice koja vodi u naselje Moluhe, oduzeo prvenstvo prolaza vozačici S.S. koja je bila za volanom automobila ˝Peugeot 307˝ (A16-J029), a koja se kretala iz smjera naselja Irac prema zapadnom izlazu iz Tuzle. Tom prilikom došlo je do kontakta između automobila, vozačica S.S. je izgubila kontrolu i udarila u stub ulične rasvjete.

U saobraćajnoj nesreći teške tjelesne povrede zadobila je suvozačica iz automobila ˝Peugeot 307˝ Š.S., lakše tjelesne povrede zadobila je njena kćerka S.S., koja je upravljala automobilom, dok je vozač automobila ˝Opel Cadet˝ B.D. ostao nepovrijeđen. ˝Š.S. je zadobila teške tjelesne povrede, smještena je na Odjel intenzivne njege, prikopčana je na aparate za disanje i njeno stanje je izuzteno teško. S.S. je zadobila lakše tjelesne povrede, te je nakon ukazane pomoći puštena kući˝, rekla je za TIP.ba glasnogovornica UKC-a Tuzla Amra Odobašić. O događaju je obaviješten dežurni kantonalni tužilac, a uviđaj na mjestu nesreće obavili su službenici Odjeljenja kriminalističke policije PU Tuzla.
 
Prosao kraj ovog sudara jutros. Strasno, dijelovi su se rasuli u krugu od 15 metara uokolo....

Sto mrzim kad tako izlijecu i oduzimaju prvenstvno prolaza, i evo sta se desi. Njima brzo ozdravljenje zelim, a zali boze ovog Pezoa. Jebes kadeta on ne vrijedi vise od 1000KM (stari model, nije suza), a ova popravka pezoa, ako ga je uopste moguce popraviti nece proci ispod 5-6.000KM, a sve zbog necijeg nemara. A da ne spominjemo zdravstveno stanje ljudi koji su nastrdali...
 
Član
jos malo pa ce Tuzla ostati bez rasvjete. Isplatnije bi opstini bilo da su postavili branike izmedju traka..
 
Član
to je to krsine izlecu, i onda meni raja govori sto kocim unaprijed 100m kad vidim takvog ubicu na cesti, eto odgovora...
 
Član
kamikaza do kamikaze...

ja neznam vise sta je ovom narodu...
u tz treba stavit lezece svakih 15 metara...

svaka 2-3 dana udes ...
 
Član
U Tuzli imaš najmanje 5 udesa dnevno,i nije do ležećih,policije itd.Jednostavno su ljudi nemarni postali.Ja sam non stop za volanom,i ima sve više "pilota" koji voze kao vehabije-tj.,da se niko ne uvrijedi,kao da zakoni ne važe za njih,pa čak ni zakoni fizike...
 
Član
ccccccc svasta,jbg zao mi njih a pogotovo pezoa,a kadjo je tigar hehehehe:icon_smile:,zelim im brzo ozdravljenje a tom sto izlijece pamet;)
 
Član
stvarno zalosno,ovako nesto ti se desi zbog tudje gluposti,al et,sta je tu je,zelim im brzo ozdravljenje,kupit ce oni drugo auto,samo nek je glava na mjestu;)
 
Jbg nije mi tolko zao auta koliko mi je zao zena u autu odnosno mame i kcerke, stvarno ovi kompleksasi sa krntijama nemaju granica!!!! :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Top