Dvije osobe poginule u sarajevskom naselju Malta

Dvije osobe poginule u sarajevskom naselju Malta

Član
Vernes_AMG je napisao(la):
prva kisa poslije sunca , to je gore od leda , a to da je vozio 210 , ne vjerujem , mediji malo napusu sve pa tako i ovo ;)
Ja mislim da je on isao koliko je taj auto mogao ici jer A8 novi model nije trulo auto staro 10 ili vise godina koji se raspada sam od sebe.....
ZALI BOZE MLADIH ZIVOTA ALI DALI CE NEKO NESTO NAUCITI IZ OVOGA ???:icon_question:
 
Član
Tesko.. postoji vrsta ljudi koji misle da ovi i slicnim postupcima mogu dokazat nesto.. neku snagu, pamet, silu, il sta vec!
Iskreno, ev svaki dan citamo ovako nesto i ja opet susrecem "kolege" sa foruma koji divljaju (preticanja na punoj liniji, u nepreglednoj krivini i sl...)
 
al sto je najgore , na toj stanici je mogao biti neko od nas , pa zbog budale glavu izgubiti , a ja sam jedva primjetio da je ono golf bio , znaci fkt nisam odavno vidio onako auto unisteno
 
Član
stavrno treba nesto poduzeti svaki dan je sve gore i gore, :icon_cry: fkt ovo je divlji zapad postao
 
Drago mi je da ovi u Golfu nisu poginuli, a to je znak da ima Boga, a ovoga u Audiju mi i nije zao, kojom je samo brzinom trebao ici u kakvom je stanju morao biti da tako nesto napravi...
 
Član
pa ne znam stvarno sta reci na ovo...ovog vozaca u audiju mi nije zao koliko ovih cura koje su sjele s budalom...misilm 200km/h kroz grad i ubiti mene ili bilo koga od nas taj nije normalan ni bio ocito je tako navikao voziti a u rukama je imao i bjeznu masinu..takvi ne trebaju na cesti niposto...srca pa nije ubio ovog momka u golfu koji je mogao izginuti ni kriv ni duzan, a vjerujem da ni sam nikad nece skontati kako je ostao ziv u ovakvom autu:icon_sad:
 
Legend
Ne znam ni sta da napisem...
ovaj mjesec je bio katastofalan kada su u pitanju saobracajne nesrece i broj poginulih u istim...
ovo nikako ne ide na dobro... :icon_sad:
 
Član
treba kupit kakav kamion da se bar malo osigura covjek od ovih bolesnika sto voze po gradu ko da je autoput
 

sUx

Član
drug nera bio u golfu ni kriv ni duzan sreca ziv je , isjeko ga je lim od auta ali dobro je i pri sebi
 

JD.

Član
samo je vozac bio u golfu, pa je ostao ziv jer ga je ovaj udario u zadnji desni dio... da je bio jos neko nedaj boze ne bi nista ostalo od njega
 
Pomoli se nek te prati sreca , kad vozis se na cesti ginu djeca , boli me kad vidim crne vjesti , uspori malo kad nadjes se u pjesmi....

http://www.youtube.com/watch?v=S6_I8NY3AsA

sve su ljudi rekli :icon_cry:
 
Član
Mrva je napisao(la):
Ovog audija prije udesa radar kod Marsalke opalio 215 km/h

danas sam otisao namjerno na maltu da vidim....
kotrljao se 50+m, osput otkinuo banderu, ivičnjak i komplet stanicu....

mislim da je jedni uzrok alkohol, nije valjda sjedio u kaficu do 4 i pio sokić...
da nije bio pjan, mogo je koliko toliko skontat da mora malo prikocit... a i sama krivina je malko zeznuta, da su povukli traku kroz raskrsnicu...
;)
 
Član
Da je brzina bila manja i posljedice bi vjerovatno bile blaze, al koji su faktori doveli do nesrece, ko ce ga zna...
 
Top