Dvije Mazde najizdržljivije

Dvije Mazde najizdržljivije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
mazda-3.jpg


Prema testiranjima njemačkog TUV-a...
10.02.2008. 07:46

Poznata njemačka organizacija TUV objavila je listu najpouzdanijih automobila u toj zemlji, a na vrhu popisa našli su se japanski modeli, "Mazda 3" na prvom i "Mazda 2" na drugom mjestu.

Prema izvještaju sačinjenom na osnovu testova TUV-a, dvije "Mazde", stare dvije do tri godine, imale su daleko manje defekata od drugih automobila na njemačkim cestama.

Među 25 modela na listi, 11 su japanskih, a 14 njemačkih proizvođača.
 
Član
japanci su najpouzadni motori i ti vragovi..a njemacka su potrosacka autaa..al su dobra eheh.. u mene rodak ima mazdu sa 125 konja ide bas dobroo a trosi 6 litara kad je lijepo vozis ja o tome mogu samo sanjat :)..... al sta je tu je...
 
Član
Ja se vise necu ni javljati na ovakve teme... davno je po prvi put bila objavljena lista najpouzdanijih... a vidim da Toyota i Mazda ne silaze sa trona sto se tice pouzdanosti...
 
Član
:) ma mazda je auto :) hehehehe ma japanci u sile od auta, zato sam i preso na njih a citav sam zovot vozio audija i folcvagena. Al et svako ima svoj izbor.....
 
Član
Moja mazda je prevalila 800 000 bez laganja i lazne skromnosti, bila je taxi u NJemackoj a ovde kada je dosla onda se tek navozala...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top