Drzavni ispit "B"

Drzavni ispit "B"

Član
Polazes u najblizoj srednjoj saobracajnoj skoli U koliko imas zavrsenu srednju skolu polazes razliku predmeta i po toj razlici placas ispite koje polazes Ako nemas polazes i placas citavu srednju skolu i dobijas zvanje vozac motornih vozila Skola odredjuje vrijeme upisa predavanja koja su pretezno vikendom Negdje jesu negdje nisu obavezna Nazoves i pitas ili jos bolje odes kod sekretara porazgovaras a on ti fino obracuna koiko bi te to para trebalo kostati Za one koji imaju steceno srednje obrazovanje to bi trebala biti stvar formalnosti uz nesto na kafu Njima su interesantne tvoje uplatnice a ti nisi nikako ;)
 
Član
hehe OK znaci tako to ide hvala vam svakako bi se onda trebalo otici do autoskole i to sve ispitati iz prve ruke...
 
Član
ma kralju odes u saobracajnu skolu u tz i raspitas se to ti je najbolje :icon_biggrin:
a ne znam jel se moze drzavni polagat za B kategoriju, ja mislim samo c kategorije. al nejbolje odes u saobracajnu i vidis :cool:
 
Član
A mozes i u Grudama zavrsiti za sat :) Ja sam racunao i trebalo mi je 1350 KM da polazem razliku predmeta. Odes u Saobracajnu, oni ti izlistaju predmete koje moras polagati, izracunaju i to je sva procedura. Naravno polazes predmete al' lakse ce to ici ;)
 
Član
Kad je vec tema u vezi ovoga , da pitam je li neko zna koliko kosta da polozim C kategoriju , skolu za vozaca te da izvadim onu vozacku karticu - taho ?

Vec imam polozeno za c1 i proslo je 2 god od toga .
 
Član
Ne postoji tzv "državni" za C B Žnj KLJ kategoriju.

Državni ispit je obična stručna škola VMV- odnosno Vozač motornih vozila
Državni ispit (završavanje te srednje škole) nema nikakve, ama baš nikakve i to ni u jednom mogućem smislu veze sa autoškolom.
Trebate završiti 1,2,3 razred vanredno i tjt


I DA DA DOBIJETE tzv DRŽAVNI, ne morate ni imati ni vozačku ni ništa, čak ne morate ni biciklo znat voziti. U mene prijatelj ima završenu skolu, nema vozačke :)
 
Član
Drzavni ispit moraju imati svi vozaci u drzavnim ustanovama. Potpuno poznavat zakon i sva pravila. Oko 1000km kosta da se polozi i postajes "profesionalni vozac"
 
Top