Drzavni ispit "B"

Drzavni ispit "B"

Član
Zanima me koliko kosta drzavni ispit za B kateogriju i gdje se u BiH moze poloziti sto prije znaci da se u sto mogucem kracem vremenskom roku dobije papir...hvala

PS. trazio sam po forumu ali imaju neke teme stare po 3 godine a ovo se kod nas sigurno cesto mijenja pa ako moze neko ko zna da malo pojasni o ovome jer mi se ne ide maksuz do neke autoskole zbog ovog...
 
Član
menso je napisao(la):
Zanima me koliko kosta drzavni ispit za B kateogriju i gdje se u BiH moze poloziti sto prije znaci da se u sto mogucem kracem vremenskom roku dobije papir...hvala

PS. trazio sam po forumu ali imaju neke teme stare po 3 godine a ovo se kod nas sigurno cesto mijenja pa ako moze neko ko zna da malo pojasni o ovome jer mi se ne ide maksuz do neke autoskole zbog ovog...


Jel mislis na vozacku dozvolu za B kategoriju ili za instruktora B kategorije?
 
Član
pitao je u vezi drzavnog ispita za B kategoriju, a ne poglaganja vozackog B kategorije. pobrkao si loncice...
 
Član
edo_benz je napisao(la):
nista ja nekontam kakav drzavni kakvo polaganje b vozacki,sta zapravo hoces :)
***** te ja sta pises ako ne kontas imam vozacku za B i sad mi treba drzavni za tu kategoriju ako to ne kontas ubij se :D
 
Član
stvarno kako ne kontas vozis auto znas sta je drzavno za neku kategoriju ja mislim da je to poskupo drug;)
 
drzavni ispit za neke kategorije je potreban da bi se covjek zaposlio negdje gdje je potreban vozac tipa neka firma itd...samo da pojasnim a nebih znao gdje ima
 
Član
edo_benz je napisao(la):
nista ja nekontam kakav drzavni kakvo polaganje b vozacki,sta zapravo hoces :)

Drzavni ispit za vozaca motornih vozila,to je zapravo saobracajna skola smjer vozac Motornih Vozila

To moraju polagat vozaci u javnom prevozu, kod prevoza nekih opasnih materija .. itd
 
Član
to se polaze u saobracajnoj skoli, to ti dodje kao zavrsavanje vanredno skole za vozaca motornih vozila (trogodisnja skola), i polazes samo razliku predmeta tj.priznaju ti tvoj predmete iz skole i polazes koji ti fale, a zavrsi se za nekih mjesec dana samo formalno ides ko fol na ispite. to se nekad moglo uzet za otprlike 1000 km zavrsis za jedan dan na "legalan" nacin :D
 
Početnik
Prije sam se raspitivao oko toga , slagat cu te ,al cijena je negdje oko 1300 KM ... mislim da imas u Sarajevu i jos u nekim gradovima polaganje , prvi put vozis ti a komisija ti gleda greske , dok je sljedeci put bilo obrnuto oni voze a ti im moras naci greske ( tako je bilo za instruktora )


Uglavnom ,najbolje bi bilo da odes u neku Auto skolu u tvom gradu i raspitas se , dobit ces tacne informacije koje mozes podjeliti snama , ovo su samo nagadjanja :)


zivio ..
 
Top