Druk,lamela za citroen :/

Druk,lamela za citroen :/

RS TURBO je napisao(la):
Taj tvrdi krov se moze skidati kad hoces kao i ovaj samo sto se ne moze staviti u gepek nego u garazu :icon_smile: isti ce biti kao i ovaj tvoj samo sto ces morati ga skidati i ostavljati kod kuce ali on se vecinom primjenjuje zimi i kad je ledeno jer na njega mozes jos staviti izolaciju iznutra i presvuci i moci ces auto ugrijati kao da imas obici auto koji nije kabrio :) Tvrdi krov ako mozes sebi napraviti ili ako ti neko moze napraviti i jos lakira u boju auta i to je prava stvar, a on ne moze nigdje da prokisnjava jer stavis sve dihtunge nazad malu sajbu od pleksija i pici ;)

joooj .. toliko si se potrudio hih da sve objasnis al ja nmgu nikako da skontam kako to da napravim. mslm kako da objasnim nekom da mi napravi. xD
kazem mu da uzme ta vlakna i dihunge (plus sajbu od pleksija :( sta je sad pa to hh) ii da mi napravi krov koji cu moci stavljati i skidati. hihi. a fkt nisam sto posto skapirala. ali ti hvala puno puno :D
bas se obradujem kad se neko trudi da smisli nesto <3 hvala :)
 
Član
Idi u ovlasceni servis i spremi pare, oni to moraju resiti. Bolje je nego neki priuceni majstori da ti nesto skarabudzuju...u krajnjem slucaju cekaj lepo vreme pa ga prodaj ili zameni za 206cc;)

A sto se lamele tice 99 % ces i nju menjati...Koji je motor? Nije mnogo skup set kvacila...
 
dellas je napisao(la):
Idi u ovlasceni servis i spremi pare, oni to moraju resiti. Bolje je nego neki priuceni majstori da ti nesto skarabudzuju...u krajnjem slucaju cekaj lepo vreme pa ga prodaj ili zameni za 206cc;)

pa i to sto kazes :/
aa ja sam ovog htjela jer je malkice veci .. siri je def pozada moze troje sjesti i zbog boje i stvarno ga volim . pa cu ga praviti dok ga ne sredim bas . valjda cu uspjeti nekad :D:D moram jos krov i hladnjak eto :D xD

aa lamelu promjenila . mslm taj set kvacila. ali mi se sad cudaan pravo zvuk cuje kad dodajem gas. kad tek prebacim brzinu :S
 
Član
Tvrdi krov :) evo na ovoj stranici imas kako izgleda
http://www.coolcarpartsonline.com/roofs-tops/seibon-roof-tops/honda-s2000-00-08-seibon-hard-topglass
Pleksiglas je plasticno staklo koje mozes rezati i oblikovati i savijati kako hoces :icon_smile: to je ukratko :icon_smile: tabla pleksija (2m x1m) dodje oko 70 km, a tebi treba mozda 50 cm x 35 cm :)
Malo na google.com ukucaj "hard top" i ima dosta o njima i isto tako slika
 
Član
Jel je to auto nema sta....ako mislis da je dobar ti ga zadrzi, ali verovatno imas dosta da ulozis u njega...
 
RS TURBO je napisao(la):
Tvrdi krov :) evo na ovoj stranici imas kako izgleda
http://www.coolcarpartsonline.com/roofs-tops/seibon-roof-tops/honda-s2000-00-08-seibon-hard-topglass
Pleksiglas je plasticno staklo koje mozes rezati i oblikovati i savijati kako hoces :icon_smile: to je ukratko :icon_smile: tabla pleksija (2m x1m) dodje oko 70 km, a tebi treba mozda 50 cm x 35 cm :)
Malo na google.com ukucaj "hard top pleksiglas" i ima dosta o njima i isto tako slika

aaaa ! ql :D pa kako se niko tog nije sjetio . toliko raje sam peglala,aa i profica nekih. ajd hvala ti puno. pokusat cu naci nekog da mi to uradiii :)

dellas je napisao(la):
Jel je to auto nema sta....ako mislis da je dobar ti ga zadrzi, ali verovatno imas dosta da ulozis u njega...

ma mrzi me sto sam tek taj set promjenila , rekao mi hladnjak je gotov ii jos mi nesto preskace kad gas dodam grr i to me sekira. al valjda ce se sve vec nekad srediti xD
 
Član
Isti kao moj, on ne bi trebao da pravi probleme....Redovno ga servisiraj. Ima 75 konja, 55 kw
 
Član
Odes u podforum bh tuning garaza(ovo je link: http://www.bhtuning.com/bh-tuning-garaza-f-49.html) , udjes u francuska vozila, otvoris novu temu, stavis slike tvog auta i opises ga :)
 
dellas je napisao(la):
Odes u podforum bh tuning garaza(ovo je link: http://www.bhtuning.com/bh-tuning-garaza-f-49.html) , udjes u francuska vozila, otvoris novu temu, stavis slike tvog auta i opises ga :)

heheh :D hvalaa tii :) eto .. parkirala sam ga :D
 
Top