Drift test 2

Drift test 2

Član
Evo jedno lijepo okupljanje bilo u subotu. Dejo imao trening a uz to je doveo i druga Dinu sa SPORT CAR Mercom pa smo malo gledali i twin drift ;)






































I pored svih auta na parkingu naravno moja duja je bila najzanimljivija ( koju je Muha iskoristio da se nasoni na nju :lol:)



<iframe width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/H60GwhUNM3o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ako neko ne moze vidjet klip evo direkt link http://www.youtube.com/watch?v=H60GwhUNM3o
 
Član
bio prisutan i super je bilo, nissan je stroj ;)...samo steta sto nisam stigao da se provozam.
 
Početnik
pod haubom rednih 6-cilindara i sa Nos-om oko 400ks je bilo barem mi je tako Dino rekao u Zivinicama na SR :cool:
 
Član
Lija je napisao(la):
pod haubom rednih 6-cilindara i sa Nos-om oko 400ks je bilo barem mi je tako Dino rekao u Zivinicama na SR :cool:

I ja sam tako cuo, mislim da je njegov brat lik koji mi je to rekao. Kaze zavario mu on dif oce malo da se oproba u driftu.

Armin01 je napisao(la):
jeste drug :icon_biggrin:....sto ???

A poznat si mi druze, jesi li dole nedje iz Zabrdja? A i lijep ti audi sto ga ne predstavis u garazi?
 
Član
jesam prijatelju, a nisam prestavio auto zbog osoba koje vole puno da "pametuju" i ismijavaju..to sam vidio na par projekata ovdje i zato sam odustao ;)
 
Član
Armin01 je napisao(la):
jesam prijatelju, a nisam prestavio auto zbog osoba koje vole puno da "pametuju" i ismijavaju..to sam vidio na par projekata ovdje i zato sam odustao ;)

Ma brate na tvom autu se nema sta ismijavati. Onoliko koliko sam ja uspio vidjeti auto je odlicno.
 
Član
nisam rekao samo za svoje auto neg opcenito...mozda i prestavim al ett necu biti jos puno u bosni pa tako da i ne mislim vise nista raditi :icon_smile:
 
Član
jbt propali ti amortizeri sa te strane dje je muha nelego po autu :D
a fino je to druzenje i dobra lokacija za trening jos ako vas cajkani ne zajebavaju.... nemoze biti bolje. Ovde kod mene cim cuju kocka da se priblizava gradu odma su 2 patrole u ophodnji :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
jbt propali ti amortizeri sa te strane dje je muha nelego po autu :D
a fino je to druzenje i dobra lokacija za trening jos ako vas cajkani ne zajebavaju.... nemoze biti bolje. Ovde kod mene cim cuju kocka da se priblizava gradu odma su 2 patrole u ophodnji :D

Nisu dolazili nijednom. Sad kad je Dino poceo okretat merca oni su prolazili pored, usporili malo pogledali i nastavili.
 
Top