Drastično povećanje kazni za prekršaje

Drastično povećanje kazni za prekršaje

Član
Neka budu veće kazne! ali meni je krivo što će mi možda neki mamlaz koji nema pojma nijedan član zakona pisat kaznu, nego radi u policiji preko veze, ja znam da sam savjestan vozač i da ću teško dobit kaznu radi prekoračenja brzine, al oni hoće da zarade danas svoju gibiru ma kako ti pošteno vozio, naći će ti bilo šta i napisat kaznu a što neko reče guzonje pretiču i po punoj i voze po 140 km/h i za njih nema zakona. POLICAJCI KOJI ZNAJU ZAKON I TAJ ISTI ZAKON JEDNAK ZA SVE! Mene pojede nepravda na našim cestama, POJEDE!
 
Član
kazna za pojas u 50% eu dravanja je 75 eura a plata od 1000 do 1500 eura neznam sta oni hoce stim :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Samo nek sisaju, ajde ba;) vjerovatno im fali jos para da srede ovaj jad i cemer od puteva! :lol::lol:
Pa vecu opasnost po vozace predstavlja ova trenutna putna infrastrukura! Pojedine deonice su krpljene ni sam dragi Bog ne zna koliko puta, svakakvih dezena i boja! Najjace je kad urade novi asfalt debljine palacinjka, pa se hvale, pa nakon godinu-dvije moraju da ga struzu da bi ga ispravili, jer ocigledno nisu pravljeni da izdrzaju velike terete i frekfencije saobracaja! A signalizaciji da i ne pricamo!

Ali bitno je da papkani koji iskacu iz suma (pretezno sa neobiljezenim mjestom za zaustavljanje) zaustavljaju, naplacuju kazne, i jos se pritome ponasaju k'o da su Bog i batina!:icon_mad::icon_mad:
 
Top