Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Drag race: Golf R (dsg) vs Megane RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
;) Golf R gubi snagu nakon vecih brznina zbog 4-motion dok prednja i zadnja vuca imaju prednost , ako samo uradis HALDEX na golfa onda dobije vise snage na zadnje tockove i bolje ide :) Al' dosta auta Golf uzme u startuu :)


VW Golf R full stock vs Impreza WRX 2.5T Prodrive exhaust roll race


Ko kaze da nije Golf R sportsko auto? Evo protiv Imprezee koja je sprtskii auto i pojede ga golf :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IflKlveccL4[/video]

A evo i protiv Opel Insignia OPC sa 325KS a golf 270KS i opet golf brzi ,


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q96fctMyrgE[/video]
 
Član
Sve nevalja, nevalja a kad vide auto sline do poda :lol:

Ljudi ba možete pričati šta hoćete dobar ovaj dobar onaj al kad imate te pare u džepu za koje možete kupiti ovog golfa ili renoa ili neš slično te tipe....99% ljudi neće kupiti uopšte ova auta...govorim o ljudima u bih...

Zato imamo ovih auta da se mogu nabrojati na prste jedne ruke...

Ps...ma koliko volio ova auta i ja se ubrajam u oni gore 99%
 
aServis, to si u pravu 100% ;)

"...koji će racku nekome Golf od 270ks kad za iste pare ima ...ML-a 320cdi sa AMG felgama, i prešo samo 160000km..." :D :icon_smile:
 
Član
radije cu pare dati za polovan m3 ili m5 nego za gnojfa ili renjola da je zlatom oblozen i da je najbrze auto na svijetu...
 

MTR

Član
aServis je napisao(la):
Sve nevalja, nevalja a kad vide auto sline do poda :lol:

Ljudi ba možete pričati šta hoćete dobar ovaj dobar onaj al kad imate te pare u džepu za koje možete kupiti ovog golfa ili renoa ili neš slično te tipe....99% ljudi neće kupiti uopšte ova auta...govorim o ljudima u bih...

Zato imamo ovih auta da se mogu nabrojati na prste jedne ruke...

Ps...ma koliko volio ova auta i ja se ubrajam u oni gore 99%

prvi pametan post do sad ;)

idemo dalje :icon_exclaim:

bmwscaner je napisao(la):
radije cu pare dati za polovan m3 ili m5 nego za gnojfa ili renjola da je zlatom oblozen i da je najbrze auto na svijetu...

drugi pametan post ;)
 
Član
Malo je i polovnih M- ova da vrijede para... A takodjer i ovog gnojfa i renjola ce uzet ljubitelj samo tako i M.a i slicno..
Iako imao sam pare za M-a ali kupio golfa keca dizela :D a ustatak ulozio kucu napravio hahahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top