Drag race- BMW M5 v Porsche Panamera S v Mercedes E63 AMG v Jaguar XFR - evo exclusiv

Drag race- BMW M5 v Porsche Panamera S v Mercedes E63 AMG v Jaguar XFR - evo exclusiv

Član
to je bilo poprilicno uvjerljivo, mislio sam da je zbog boje :D
nesto Panamera spora:icon_rolleyes:
 
Član
haso je napisao(la):
ovaj bmw jede malo djecu, fali jos RS6....

nije ih ostavila sekundu ili vise pa da kazes da jede djecu ;)

panamera je trebala biti turbo ili turbo s jer ovi svi imaju 500 i kusur konja,a ona ovdje ima 400.bmw je ovdje bio najbrzi ali to je relativno jer mi se cini da je malo ranije krenula na pocetku;) ipak meni je AMG prvi izbor izmedju ovih auta na snimku :cool:;)
 
Član
emsho21 je napisao(la):
haso je napisao(la):
ovaj bmw jede malo djecu, fali jos RS6....

nije ih ostavila sekundu ili vise pa da kazes da jede djecu ;)

panamera je trebala biti turbo ili turbo s jer ovi svi imaju 500 i kusur konja,a ona ovdje ima 400.bmw je ovdje bio najbrzi ali to je relativno jer mi se cini da je malo ranije krenula na pocetku;) ipak meni je AMG prvi izbor izmedju ovih auta na snimku :cool:;)

opra ih bmw :)....al kazem zanimljivo bi bilo da je i RS tu....V10 biturbo nije smjeo propustiti ovo potezanje
 
Ma sve je to u 5 deka , steta sto Panamera nije bila Turbo S , uzela bi ih sigurno. Jaguar definitivno najbolje izgleda , odlican dizajn. A sto se tice Mecke i BMW-a tu nema fule , ova razlika od 0.3 sec. nece nikome promjeniti misljenje prilikom kupovine , oba auta odlicna , razlika bi bila i manja jer mi se cini da je BMW maaaaalo prije krenuo nego ostali. :icon_smile:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ja sto ih nagrdi m5, sta je ovo :S

dje ih nagrdi molim te,0.3 sec samo ostavio drugog i to je vjerovatno krenuo ranije,kad kazes nagrdi onda se podrazumijeva da ih ubije 2,3 sec. :)
 
Član
Ne znam tacno kako su mjerili ova vremena, ako je svaki auto imao svoj mjerac, onda nema veze ko je kad krenuo. Eh ako su vec koristili neke mjerace na stazi to je druga stvar, al sumnjam. Jest BMW malo ranije krenuo, al pogledajte koliko je tih 0,3s na kraju, neke 4 duzine auta. To nije tako malo kad auto ide 250 km/h, jer onda tih 0.3 sekunde su razlika od 20 metara. A kod sportskih auta to znaci mnogo. Cini se inace da su aute rangirali po cijeni, jer ova Panamera je neki srednji model u ponudi, sa samo 400 KS. Iznad nje imaju jos GTS sa 430 KS, Turbo sa 500 i Turbo S sa 550 KS. Vec ovaj Turbo obicni sa 500 KS je brz kao M5, a ovaj sa 550 KS bi BMWa dobro opalio po usima. Ne bi bilo lose da su doveli i Audija RS6 ovdje, iako mislim da je BMW malo brzi i od njega...
 
Top