DOTOK NAFTE NA BOSCH PUMPI!?

DOTOK NAFTE NA BOSCH PUMPI!?

Član
Da li ima ikakve svrhe pojacati dotok goriva na obicnom turbo dizelu,i da li mi iko moze reci kako da pojacam samo malo dotok nafte na bosch pumpi?
Hvala unapred! :icon_smile:[/b]
 
Član
Lija je napisao(la):
Kad dodjes da ti stavimo intercoler uradit cemo ti i to ;)

Hehe znam to druze moj, samo me sada zanima ovako bez intercoolera ima li ikakvog efekta? :)
I da gledo sam sinoc neke slike porilicno nije tesko pojacati dotok nafte na bosch pumpu samo ne smijem dirati previse vidio sam da ima 1 saraf i preko njega se steluje ali sam za to ovdje pitao da vidim koliko je to sigurno i da li je to ispravno uopste. :)
 
Početnik
Pa pojacas gorivo samim tim vise snage,malo pojacat je OK povecat ce ti se i potrosnja ali nije to strasno nista..
 
Član
Lija je napisao(la):
Pa pojacas gorivo samim tim vise snage,malo pojacat je OK povecat ce ti se i potrosnja ali nije to strasno nista..

Druze moj de mi kazi jel ovo u redu da ovako pojacam dotok vidis ovaj gore sarafic gornji jel preko njega se pojacava? http://www.pohrani.com/f/Y/13J/22p5lSU8/diselpumpback02.jpg
Danas sam ja bas gledao u svog pasata slicna bosch pumpa samo nije u mene saraf tu nego neka sipkica sa navojima ako se tako moze reci za to i ima rupicu na kraju malu da se okrce preko te rupice valjda :)

edoze je napisao(la):
ma samo odvrci:cool:
moguca dimna zavjesa iza auta:D

AHAHAHAHAHAHA
Ma to nek se dimi hahahaha
 
taj sto pisetrhis one ;) sve u nekoj normali inace nije to to ne valja smjesa cadi

taj saraf ne gledaj na hidraulicnoj glavi
 
Član
Lija je napisao(la):
Pise ti This One,ravni sarafciger i 13-ka :icon_biggrin:

GolFanatiCars je napisao(la):
taj sto pisetrhis one ;) sve u nekoj normali inace nije to to ne valja smjesa cadi

taj saraf ne gledaj na hidraulicnoj glavi

Da da i mislio sam na taj gornji,a de mi recite znaci prvo popustim sa 13 kljucom pa onda odvrnem ili dotegnem ovaj saraf? :)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
da bas tako ;) regulisi to da valja :icon_biggrin:

A druze nisam skontao jeli treba popustiti ovaj saraf ili dotegnuti????
Nije ovaj sto ide kljuc 13 nego ovaj sto se odvrce pomocu sarafcigera jel ga treba malo popustiti?
 
VWClub je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
da bas tako ;) regulisi to da valja :icon_biggrin:

A druze nisam skontao jeli treba popustiti ovaj saraf ili dotegnuti????
Nije ovaj sto ide kljuc 13 nego ovaj sto se odvrce pomocu sarafcigera jel ga treba malo popustiti?

kluc uzmes odvrnes maticu popustis saraf i zavrnes maticu tj stegnes i rijesena stvar ;)
 
Top