DOT OZNAKA, OD VAŽNOSTI DO PRETJERIVANJA

DOT OZNAKA, OD VAŽNOSTI DO PRETJERIVANJA

Član
Kvaliteta i dobro skladištenje gume važnije od starosti

gume_2__xl.jpg


Pri kupnji guma većina kupaca traži što novije gume, jer su uvjereni da je to kvarljiva roba. S druge strane, prodavači ih uvjeravaju da se guma stara do pet godina smatra novom. Zbog toga se često lome koplja oko četveroznamenkaste DOT oznake (tjedan i godina proizvodnje) i što ih se više u to uvjerava, to su uvjereniji da im se želi podvaliti stara roba.

gume_noseca__xl.jpg


Na slici je guma DOT oznake 5004, dakle proizvedena u 50. tjednu 2004. Činjenice stoje ovako: po EU standardima guma do pet godina smatra se novom, a svaki prodavatelj, kad naručuje gume dužan je primiti gumu staru do dvije godine. Guma se sastoji od noseće strukture, gazećeg pojasa i vulkaniziranog gumenog sloja. Noseća se struktura sastoji od (u pravilu) dvije oplate od radijalno opletenih kompozitnih vlakana. Gazeći se pojas sastoji od dvije oplate od čelične mreže dva polimerna sloja

gume_3__xl.jpg


Mnogi nepotrebno pretjeruju s traženjem što novijih guma, iako se gume više uništavaju u dva dana na jakom suncu, nego u dvije godine u skladištu

Materijal gume je smjesa elastomera (prirodnog ili sintetskog kaučuka), punila (čađa ili silicijeva kiselina), aromatskih ulja i dodataka (protiv starenja, i djelovanja UV zraka). Najčešće se koristi smjesa polibutadiena BR i stiren-butadien SBR, s odgovarajućom aditivima protiv starenja i sunca.

gume_4__xl.jpg


U Europi se sigurnost u prometu piše velikim slovom i zasigurno se to ne bi propisivalo, da nije istinito. Također, s gospodarskog i ekološkog aspekta bilo bi neprihvatljivo da guma ubrzano stari. Predrasude imaju utemeljenje u prošlosti kad su gume bile od prirodnog kaučuka i brzo su degradirale (otvrdnule i popucale). Ispitivanja su pokazala za guma najbolja svojstva dobiva šest mjeseci nakon proizvodnje, u postupku ‘dozrijevanja’ odnosno naknadne polimerizacije i zadržava ih godinama.

gume_5__xl.jpg


Puno važnije od starosti je način skladištenja, jer neki prodavači gume drže u nepovoljnim uvjetima. Još je važnije voziti s ispravnim tlakom u gumama, izbjegavati penjanje na rubnjak te koristiti posebne naplatke za zimske gume, kako ne bi trebalo maltretirati gumu skidanjem i stavljanjem na naplatak.

gume_7__xl.jpg
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Mnogi nepotrebno pretjeruju s traženjem što novijih guma, iako se gume više uništavaju u dva dana na jakom suncu, nego u dvije godine u skladištu

Materijal gume je smjesa elastomera (prirodnog ili sintetskog kaučuka), punila (čađa ili silicijeva kiselina), aromatskih ulja i dodataka (protiv starenja, i djelovanja UV zraka). Najčešće se koristi smjesa polibutadiena BR i stiren-butadien SBR, s odgovarajućom aditivima protiv starenja i sunca.

Ako se gume uniste za dva dana jakog sunca vise nego dvije godine skladista, onda im ti aditivi protiv starenja i protiv UV zracenja nisu ni za K...

A drugo, ako se guma za ta dva dana jakog sunca toliko unistava onda svakako treba traziti mladje gume jer cemo makar imati sansu da je manje bila izlozena tom toliko stetnom suncu nego neka koja je stara tih navodno prihvatljivih 5 godina.

Tesko da mogu povjerovati da je ta od 5 godina bila svih pet godina u skladistu i nikad napolju, a da je ova od 1 - 2 godine bila na suncu.
Ali i da povjerujem, i kupim ovu od 5 godina, onda cu taman sledecu kupiti ovu od 2 koja je vec sad bila toliko izlozena suncu pa onda stajala u mraku jos 3 :D:D:D

Nego prije mislim da to malo proizvodjaci nagovaraju ljude da kupuju i te starije koje su malo stajale. Ne kazem da ne valjaju, ali kazem da ce recimo za tih 5 godina oni da proizvedu makar 2 nove serije guma i da ih reklamiraju kao "nove i mnogo bolje od starih" a onda nam kazu kupite vi ove stare dobre su i one ??????

Pa sad dal da uzimamo stare ili nove ?
 
Ispitivanja su pokazala za guma najbolja svojstva dobiva šest mjeseci nakon proizvodnje, u postupku ‘dozrijevanja’ odnosno naknadne polimerizacije i zadržava ih godinama.

e'o ti odgovora
 
Član
raymo je napisao(la):
Ma nove do 6 mjeseci jer su tad naj zrelije:cool:

Pa to i ja mislim al nemoj pretjerivat godina - dvije moze proci svaka.

Nego mi smjesno ovo, kao nije bitno moze do pet godina, a u sledecoj recenici kazu izasle su sad nove sa boljim karakteristikama i stede gorivo i bolje drze i manje se trose i ne cuju se i ....... sve sve al ajd ipak da prvo potrosimo ove stare pa onda kupite nove, taman ce tad i one bit stare :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Eto, sad vi meni recite da za iste pare možete da birate između istog modela gume koji ima DOT sa razlikom i do 5 godina, šta bi uzeli? Ja ću što noviju gumu, a istraživanja njihova me ne interesuju, pa neka ja ispadnem glup što neću odličnu novu gumu staru 5 godina već ću novu staru par nedelja.
 
Član
mislim da ipak mi malo previse pretjerujemo s tim DOTom ;)
ovo dva dana na suncu ne treba shvatati 'prebukvalno', a rijetko se desava da guma bude uzrok neke nezgode ...ugl. sve je do nas uz uslov da zimi vozimo na zimskim, ljeti na ljetnim 'dobrim' i to je to...
a logicno da ako vec uzimas nove gume da ces uzeti mladje, ako nista bar jer su 'novije'..a niko nije ni rekao da su te od 4-5 godina iste kao i one od 6 mjeseci ali ne treba praviti bauk oko toga kao sto to mi cesto radimo (posebno kod polovnih guma gdje su bitnije druge stvari od dota), to je poenta price :) :D
 
naravno da pretjerujemo,koliko para toliko muzike,ako hoces nove gume kupi nove,ni je za svoje pare necu nesto sto je stajalo na stalazi ili u izlogu 3 godine...maximalno godina od dana proizvodnje....a sto se tice polovnih,nista drugo nepreostaje nego se vizuelno uvjeriti u njeno stanje,naravno da i DOT igra ulogu,ali ako je sprzena od voznje,ispucala od starosti itd..nece ona na moje felge :D
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
naravno da pretjerujemo,koliko para toliko muzike,ako hoces nove gume kupi nove,ni je za svoje pare necu nesto sto je stajalo na stalazi ili u izlogu 3 godine...maximalno godina od dana proizvodnje....a sto se tice polovnih,nista drugo nepreostaje nego se vizuelno uvjriti u njeno stanje,naravno da i DOT igra ulogu,ali ako je sprzena od voznje,ispucala od starosti itd..nece ona na moje felge :D

potpis :)
 
Član
Gdje još može nova, prodajna i kvalitetna guma stajati 5 godina na skladištu??? Ova info je po meni totalni apsurd a kada je polovna guma u pitanju vrijeme proizvodnje i nije neko mjereilo...
 
Član
Najbolje da mi prodaju kao novu gumu staru 2god :lol:, ja prosli mjesec stavio Nokian Z G2 koji je bio star 20-tak dana, to se zove nova guma ;).
 
Član
Jedno pitanje za stručnjake za gume....Koliko je bitna oznaka E4 npr . na gumama...Pošto sma čuo da to oznaka igra veliku ulogu po kvalitetu guma, po pitnaju sigurnsoti....Kao npr samo E1 koristi formula, to su najbolje i najsigurnije, a od E2 mišelin, continental hankook dunlop itd....pozzz
 
Član
To je koliko sam ja upucen oznaka koja je klasa gume, dali prva, druga, treca itd... Ja koliko se sjecam ide od e1 do e4 je prva klasa, e5 do e8 druga klasa, e9 do e12 treca klasa i ovo ostalo van klasa :lol: nek me ispravi neko ako grijesim :lol: :)
 
Član
Necemo mi stare gume mi cemo sto mladje, odemo pitamo posto su i onda uzmemo polovnu DOT 5001 ....i kazemo vidi je ko nova :) :)
 
Top