Donji Vakuf

Donji Vakuf

Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

E ovako Htio bih da se nadjemo u Donjem Vakufu na Benziskoj Silver Ost ko moze u Cetvrtak! Da napise kad mu odgovara i da dodje ljudi iz Jajca Travnika Turbeta i iz Bugojna ... Pozdrav
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

c3uX je napisao(la):
E ovako Htio bih da se nadjemo u Donjem Vakufu na Benziskoj Silver Ost ko moze u Cetvrtak! Da napise kad mu odgovara i da dodje ljudi iz Jajca Travnika Turbeta i iz Bugojna ... Pozdrav

dogovorite vrijeme i ak mognem dolazim :D
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

Sahman_Turbe je napisao(la):
c3uX je napisao(la):
E ovako Htio bih da se nadjemo u Donjem Vakufu na Benziskoj Silver Ost ko moze u Cetvrtak! Da napise kad mu odgovara i da dodje ljudi iz Jajca Travnika Turbeta i iz Bugojna ... Pozdrav

dogovorite vrijeme i ak mognem dolazim :D

Ja mogu Cijeli dan ... Vidi sa tim jaranom sto ima Bmw-a bil on mogao doci ... znaci kad odgovara tebi ja cu ostalima javit
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

c3uX je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
c3uX je napisao(la):
E ovako Htio bih da se nadjemo u Donjem Vakufu na Benziskoj Silver Ost ko moze u Cetvrtak! Da napise kad mu odgovara i da dodje ljudi iz Jajca Travnika Turbeta i iz Bugojna ... Pozdrav

dogovorite vrijeme i ak mognem dolazim :D

Ja mogu Cijeli dan ... Vidi sa tim jaranom sto ima Bmw-a bil on mogao doci ... znaci kad odgovara tebi ja cu ostalima javit

vidjet cu da ja sa bmw-om dodjem:D
nezz tamo ujutru...
 
Član
RE: Bmw 1.8i 85kw

iba_bmw je napisao(la):
da ste blize mogli smo i mi doci al eto ...
bit ce valjda i za to prilika

Ja pokusavam svima da olaksam da se nadjemo negdje na pola puta hahaha

Da je i vama i nama lakse! Vitez Zenica Novi Travnik Znaci ...gdje god! :)
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
ahh sto nam temu premjestaju :icon_smile:

hahaha nea veze! Ja ne mogu u Nedjelju pre pre zauzet sam ... Jedino Cetvrtak
Petak Subota Nedelja nema sanse da maknem :S
 
Član
moze cetvrtak al sljedeci...dok se jos raje okupi :icon_smile: i dok i ja organizujem vrijeme svoje et :D
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
moze cetvrtak al sljedeci...dok se jos raje okupi :icon_smile: i dok i ja organizujem vrijeme svoje et :D

hahaha jebacete me Pasce snijeg a ja nemam zimski guma whahaha! Al nema veze vidjecemo sta ostali kazu
 
Član
hehe ma nece valjda...bgm bolje je da se to sve fino organizuje...a odjednom..
bgm a ni ja sutra svakako nebih mogao..:icon_confused:
 
Top