dodatna dozvola za voznju posllije 23h mladim licima

dodatna dozvola za voznju posllije 23h mladim licima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
LSD je napisao(la):
samo da oni oce poostriti kazne po novccaniku za alkohol....mnogo manje bi bilo sranja po cesti:cool::cool:

a sad :icon_exclaim::icon_exclaim::D

to potpisujem ..i kazem to treba maximum poostrit a ne ovakve glupe zakone uvoditi i derati omladinu..nije bitno imas li 22 il 25 nego jesi svjestan 100 posto il ne;)
 
Član
meni je do sada trebala samo potvrda firme da za njih vozim i da nemam odredeno vrijeme vracanja s posla tako da mi nista nisu mogli a izmedu ostalog eto fala bogu vise mi netreba
heheh ccc
 
Ma ima dobrih policajaca koji kontaju da je glup zakon! Primjera radi, ja svaku noc vozim iza 23 sata, jer moram zatvorit radnju i radnike razvuci kuci, i zaustavljali su me X puta, ljudi provjere jel sve u redu, ako je posao u pitanju pusti me i rijesena stvar! Opet bilo je slucajeva iz diska kad se vracam, zaustavi me u neka doba iza ponoci, izvede me i pita jel' problem da odradimo alkotest (naravno da nije problem, jer rijetko pijem, i kad popijem, to su dvi casice jegera s' kolom i to je to) i nema problema nikakvih! Opet, to su sve policajci sa moje opstine koji me vecinom znaju i nikad im nisam probleme pravio i slicno, pa ljudi razumiju, a sada nije me jos nigdje (na srecu) zaustavila policija u drugoj opstini, pa ce mi sigurno oni kaznu pisati hehe.. Al' jbg-a valjda ukinu taj zakon!
 
Član
I kod nas pustaju sad ako imas vozacku vise od dvije god :icon_rolleyes: barem su mene pustali :icon_smile::cool:

Jaran isto vozi kamijon navece ga par puta zaustavili hoce da ga kazen traze P da ima na slepi :lol::lol:
 

LSD

Član
adi187 je napisao(la):
I kod nas pustaju sad ako imas vozacku vise od dvije god :icon_rolleyes: barem su mene pustali :icon_smile::cool:

Jaran isto vozi kamijon navece ga par puta zaustavili hoce da ga kazen traze P da ima na slepi :lol::lol:

ja sam par puta radi furke nosio P na prikolici...pa se i policajci smijali :lol::lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol: dobra fora vozis slepera ne vidis mu kraj il kamijon sa prikolicom i pozadi P jos na A4 isprintas :cool::cool:
 
Član
vidim da se svi slazemo oko ovog glupog zakona. negdje sam cuo da ce uskoro mijenjati neke dijelove zakona pa sta mislite da formiramo neku grupu ili nesto slicno da posaljemo nadleznima prijedlog da se taj dio zakona izbaci, il ako ima neko u nekoj jacoj politickoj stranci gdje moze dobiti razumjevanje stranackog vodstva, da nas podrze il da nas prijedlog proslijede u proceduru. da se malo pokrenemo da ne sjedimo, sutimo, trpimo i placamo kazne bez ikakve potrebe.:icon_question:
 

LSD

Član
ne moramo organizovat proteste...zasto odma "pucate" na to...
aajmo organizovat debate...skupiti argumente...ajdmo na TV....
:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top