DOBOJ  24.08.2008  okupljanje

DOBOJ  24.08.2008  okupljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sasad je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
ibiza jeeee zlo,ali dizelsko zlo,dakle nije zlo:D

200ks...450nm na ispod 2000 obrtaja

dzabe to,jedan cistokrvni benzinac integra TR ,187 ks,178 Nm u ne znam tacno kojem rasponu (ali visoko,recemo 4500rpm) pa ce opet odrad guz tom dizlu :D:D

nego sta je sa vama dobojlijama,nesto ste stopali okupljanja,u cemu je problem?:icon_question:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
sasad je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
ibiza jeeee zlo,ali dizelsko zlo,dakle nije zlo:D

200ks...450nm na ispod 2000 obrtaja

dzabe to,jedan cistokrvni benzinac integra TR ,187 ks,178 Nm  u ne znam tacno kojem rasponu (ali visoko,recemo 4500rpm) pa ce opet odrad guz tom dizlu :D:D

nego sta je sa vama dobojlijama,nesto ste stopali okupljanja,u cemu je problem?:icon_question:

eee treba probat bilo bi veselo sa integrom.....ja bi doso u nedlju tam do vas......ocel ista biti?
 
ma druge i da ravnici imas sanse,kad dodju krivine...oooooode hondica,hihih:D

i da nek se zna,koliko god ja bio zagrizeni benzin-lover skoro sam probao audija a3 1.9 tdi chipovanog,oko 150-160 ks,jaaaao kako ide,luudo! :)

ali nikad dizla,BENZIN,BENZIN! :D
 
Član
gaga je napisao(la):
fino to okupljanje....

a auta su extra!

uvjek bude zanimljivo posto se okupljamo na poligonu a ovako klizavo bude malo i zezanja sve u svemu kultura i druzenje i ponavljam po milioniti put svi su dobrodosli
 
Član
Davor_ je napisao(la):
gaga je napisao(la):
fino to okupljanje....

a auta su extra!

uvjek bude zanimljivo posto se okupljamo na poligonu a ovako klizavo bude malo i zezanja sve u svemu kultura i druzenje i ponavljam po milioniti put svi su dobrodosli

Rcat je u Bosni sa svojom extra mazdom,trebali bi vidit da se okupi sutra raje pa da djevojka malo navrne,al ova kisa............jojjjjjjj
 
Član
jaha je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
gaga je napisao(la):
fino to okupljanje....

a auta su extra!

uvjek bude zanimljivo posto se okupljamo na poligonu a ovako klizavo bude malo i zezanja sve u svemu kultura i druzenje i ponavljam po milioniti put svi su dobrodosli

Rcat je u Bosni sa svojom extra mazdom,trebali bi vidit da se okupi sutra raje pa da djevojka malo navrne,al ova kisa............jojjjjjjj

nije sto je kisa, nego sto je HLADNO!!
 
Član
jaha je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
ma neka dodje ima nas opet a tebe nema nesto

Ma nema me ja,sad ovi zavrsni ispiti ganjam uslov uvjek me nesto pomete,al bicu ja redovan no sikiriki...........:D

ma razumijem te 100posto ma ne ganjamo mi tu redovnost sad da se zapisuje i to vec onako.POZELILI TE HAHAHAH :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top