dobar dan, dobar dan, pozdravlja vas...

dobar dan, dobar dan, pozdravlja vas...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav i dobro dosao! ;)
Svaka cast za predstavljanje i drugi bi se trebali ugledat pa barem slicno se predstavit!

Ostani aktivan! :cool:
 

EJ2

Član
hvala svima, ili kako je sad valjda "in": hwala :cool:

ovaj, nisam ja dosao, nego se vratio :lol:

EDIT: i ja sam se na pocetku omisljao da je prefarbam, ali sam se navikao na ovu boju, bas mi je gotivna kad se presijava na suncu, nema svako 'vakvu boju

pozdrav
 
Član
EJ2 je napisao(la):
nabavio sam je prilicno lako - po profesiji sam gastarbajter pa zivim "vamo", jbg :icon_biggrin:

bas zato mi i ne odgovara taj termin kod bmd-a nedeljom u 22 sata, jer ja cesto dolazim na vikend ali se nedeljom uvijek vracam :(

NIJE 22.00 nego u 19.00...........;)
 

EJ2

Član
jaha je napisao(la):
NIJE 22.00 nego u 19.00...........;)

pardon, ostalo mi u glavi 22 sata, jer sam citao tamo o okupljanjima u doboju pa je pisalo 22 sata

ali isti mi je djavo kad ja vec oko podne picim iz bosne :icon_sad:
 
Član
Japanci se strahovitom brzinom sire forumom! Svaka cast, extra ti je honda! Nek' si ove stopke skinuo, nisu za taj autic! Kakvo je u planu sredjivanje osim koze! Mozda motor novi!?
 

EJ2

Član
motor ovaj necu dirati dok me sluzi, jest da bih radio imao vtec ali posto dosta putujem moram malo gledati i na potrosnju... a na otvorenom ovaj trosi 5,3 - 5,6 litara, sto je stvarno super

u glavi mi se vrti jedino ideja o mini-me preradi, znaci glava motora od 1.6 VTEC motora sa 125 konja (plus sto sve ide uz to, ecu itd, ali ti to sigurno znas bolje od mene)... ali eto kazem, stvarno me dobro sluzi pa ne bih dirao nista dok ide

a ne ide lose, jest da nema neke snage pri niskim obrtajima (jbg, 1.5 motor) ali ipak volim poglede suvozaca kad ubacis u petu na 190 km/h :icon_smile:

EDIT: nemojte s ljutiti sto mnogo xD

ovaj, pa evo gledam da vratim 15" felne i da ga spustim 30-40mm (ne vise zbog losih puteva kroz madjarsku), koza, kompjuter... trebao bih i ozvucenje malo uraditi ali sto se toga tice - nije to moj teren, ne razumijem se oko pojacala, woofera i svega toga tako da cu traziti pomoc od vas kad to dodje na red :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top