Do daljeg u BiH nema uvoza vozila starijih od sedam godina

Do daljeg u BiH nema uvoza vozila starijih od sedam godina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.24sata.info/vijesti/bosna-i-hercegovina/48238-Drzava-greskom-daljeg-BiH-nema-uvoza-vozila-starijih-sedam-godina.html
 
Član
hahahahahaha, znao sam, odma sam to rekao cim su ponovo pokrenuli ovu pricu..hhahahhah
 
... "Naime, Odluku o zabrani uvoza vozila starijih od sedam godina van snage treba da stavi Vijeće ministara i to na prijedlog Ministarstva vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH " ...

prvo treba stavit van snage ovu odluku, pa donjet novu. a kako nam vlada nije ni blizu formiranja, realno je ocekivati da ce ova odluka doci tek u decembru, 2011.

dotad ce tema "sta uvesti" imati 293 stranice :) i 102 svadje
 
Član
a jesu mnogi mislili prodat dvicu staru 20 godina i za istu lovu uvest auto 99 god,e kurcina :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Samo su malo narodu "zamazali" oči, ne bi me čudilo kad bi 10. Decembra rekli da ipak nismo ispunili uslove za bezvizni režim, da je previše opasno da putujemo bez viza...izgleda da kod nas u državi važi ona...sve što je lijepo kratko traje...iskreno se nadam da nije tako, al kakva nam je država sve je moguće
 
Član
elvis_h je napisao(la):
a jesu mnogi mislili prodat dvicu staru 20 godina i za istu lovu uvest auto 99 god,e kurcina :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Neki su se mozda i Sj*bali pa prodali sad moraju drugi dvicu traziti:lol:;)
 
Član
upravo onako kako sam napisao prije mjesec ipo.......

http://www.bhtuning.com/homologacija-vozila-i-prije-decembra-2010-t-45994.html#pid736154

majku mu...dabogda mu ASA propala, jebala ga asa.... i sve....
 
Član
Ah znalo se ovo i prije donosenja odluke o uvozu :lol: ovo o uvozu je bilo previse dobro da bi bilo istinito :lol::lol::lol:
 
Član
Ajde de,možda sad i prodam onu svoju kalaju...niko nije ni pomišljao na kupovinu auta koja se trenutno prodaju.Jučer na kafici gledam na parking i na SVAKOM automobilu je bila naljepnica da j na prodaju...valja to sad sve skinuti:)
 
Član
nece dat iz ase, mafija je to... nista, najbolje jos da ogranice na 4, eventualno pet godina starosti uvoz...
 
Član
elvis_h je napisao(la):
al i istina je da bi se svakakvog smeca i uvezlo

Pa nek naprave vanredni tehnicki na kojem bi pregledali auto do temelja ako je sve ok nek uvoze , tako je bar u cjelom svijetu, mozes uvest sta god pozelis ,platis porez pregledaju na tehnickom i to je to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top