Djevojka porezana zbog mobitela

Djevojka porezana zbog mobitela

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Utoku treba imat to je bez daljnjeg...ajd sto ce tebi nesto uradit al kakvi su sve kreteni danas nece ni ljepsi pol postedit...
 
Član
Ma treba utoku kupiti ba nesmijes vise ni sa curom da budes svagdje samo pucati u noge ha ja nebi mu vise naumpalo
 
Član
Kako se vise kriza osjeti sve vise belaja i nasilja :icon_mad:

Posla i ako ima mrsko im radit lakse ukrast i orobit koga pa preprodat ...

Evo bas citam po forumu poceli i dijelove sa auta opet masovno skidat, kod nas najcesce muziku kradu al' se malo stisalo u zadnje vrijeme nisam dugo cuo da su kome sta digli ....
 
Član
stvarno svakakvih debila ima:icon_mad: nemozes vise ni sa djevojkom hodat je neznam kako bi postupio da moju dotakne, morao bi se pobiti pa makar me isjekli. desavalo mi se svakakvih tuca i svega ali kad sam bez nje. na nju sam bas osjetljiv da to ne bi mogao podnijeti...a utoka ne rijesava problem ako ga roknes odlezat ces, a posebno sto je baksuz kad je nosis drama...
 
Član
jedno jutro se pozdravis sa momkom a drugo ti je njegova smrtovnica na vratima da znate koji je to sjeb ono bas (RIP AMAR), nema sta drzavni udar da se raja skupi i sve lagano i temeljno od politicara do dzeparosa
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
jedno jutro se pozdravis sa momkom a drugo ti je njegova smrtovnica na vratima da znate koji je to sjeb ono bas, nema sta drzavni udar da se raja skupi i sve lagano i temeljno od politicara do dzeparosa

;)
 
aaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj pa jebo ga grob vise do kad ce se ovo desavati jojjjjjjjjjjjjjj pa stvarno sramota sramota i sramota pa sta je ovo svi mangupi svi se kurce mater im ***** joj idiota cuj sa ledja prisli pa svee treba pobiti i popaliti da se ne zna ni da je postojao svaki mu trag sa lica zemlje izbrisati al najvise je kriva policija za sve ovo sto se desava
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top