Djevojka porezana zbog mobitela

Djevojka porezana zbog mobitela

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisu prošla ni 24 sata nakon tragične smrti Amara Mistrića, a desio se novi incident u kojem je povrijeđena 19-godišnja djevojka M.M. na lokalitetu školskog parka O.Š. Isak Samokovlija u sarajevskom naselju Marijin Dvor. Kako su nam potvrdili iz kantonalnog MUP-a, na tom se mjestu desilo razbojništvu pri čemu je djevojci M.M. (19) uz prijetnju nožem otet mobitel. Prilikom otimačine djevojka je porezana i zadobila je lakše tjelesne povrede.

Policiji je identitet napadača nepoznat, a intenzivno rade na identifikovanju i pronalasku napadača.

Prema nezvaničnim informacijama, povrijeđena djevojka je sjedila sa momkom na zidiću kod osnovne škole kada su im s leđa prišli napadači rukama ih uhvativši za usta. Prilikom toga došlo je do ozlijeđivanja M.M., a razbojnici su, vidjevši krv, pobjegli sa lica mjesta.


Sarajexo-x.com
 
Član
Jaoo nista me vise ne razljuti nego ovo :icon_mad:
Pa kud nije naletio na mene nego djevojku naso :icon_mad:
Rukee bi mu odsjeko rukeeee :icon_mad:
 

MTR

Član
ma kakav pistolj , das mu marisol da ga ne zaboravi do kraja zivota ( lomis ruku u laktu itd )
 
Oj i vi neke face,pa dosli su im s ledja sa nozevima jbt,nije svako jackie chan jbt.

OT: Strasno,pa dva incidenta u jednom danu,***** ti drzavu,svugdje se ovo dogadja,al barem kad ih pohvataju zato i odsluze toliko da im vise ni ne padna na pamet da masu nozevima i pucaju po ljudima iz cista mira. :icon_mad:
 
imam ja dosta njih u policiji,i bas ovaj jedan prica,mi znamo sve ko to radi itd..al nisu nam od vlade ruke odvezane,da mi izmlatimo tu bandu u gradu par puta i oni bi se smirili..Nego mi ih dovedemo u stanicu,24h budu,malo budu bjeni i moramo ih pustati,i oni sutradan stoje i nama se smiju,kako smo ih morali pustati..
i jbg..kad policija nema dozvole,da moze raditi sta hoce..kao ona iz bivse jugoslavije..onda nisi smio drzave opsovati jer bi dobio po glavi palicom..a sad se radi sta se hoce..

Jojj,jojj Titooo Dragi gdje sii..Kako te treba ovaj balkan..:icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
da je kakvog zakona pa sve to izdegeničit ili dati ih nekome da ih izj*ebe u čmar:icon_mad::icon_mad:
 
Član
cccccccccc

majku im ***** ..

meni neki dan frka bila po cijelom gradu dolaze ulicu i pitaju me za nekog momka .. a ja pred kucom bio , izlazi jedan debeo ko foka,onaj drugi izadje pravo nabildan,kaze jojjj kad ga nadjemo najebo je dobro ...

ma i policajci udaraju kad stignu jebes ih
 
Član
Policija udara sve vise tamo gde ne treba, a suva istina da ovakve moraju pustiti...Mada, zna i policija da obavi posao kako treba, nije da nezna, ovamo u Srbiji bogami ciste i to temeljno...al ja ipak verujem da za sve postoji neka Bozija pravda, i naci ce se neke budale da naprave sacekusu razbojnicima, pa udri dok ne pise GAME OVER...I stvarno, nije ovaj zdapi sto je nije branio, da dvojica dodju sledja i zaprete nozevima, treba hladna glava, to nema svako...
 

IGY

Član
juce isto tako usred bjela dana, kod Vijecnice starici nekoj su oteli pare i povrjedili je
ode nam drzava fakatu "picku materinu"
a nek drotovi jebeni znaju samo kazen pisati, a ovo ce se samo rijesiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top