DJ Tiesto u Sarajevu

DJ Tiesto u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nodiash je napisao(la):
cccc...ajmo roja ajmo rulja omladina sizi ljulja a curice skacu i zvakace zvacu...tiesto stari sverc komerc...djeriz...

naravno da i mi mnogi ne svrsavamo na tiesta, kao curice neke, sminkerice itd ali kada je on jedini poznati DJ koji dolazi u bih, onda se ne propusta...kada se nista ne desava, nikakav party, ovo je vrh! ;)
 
Član
@Death_beat
alo strucnjak

kako mislis nikakav party ??? i kako mislis da je ON jedini poznati DJ koji dolazi u Sarajevo
alo ba pa fakat nisi normalan
vrati se par mjeseci unazad pa vidi ko je sve gostovao po sarajevu od poznatih svjetskih DJ-eva

-Chris Liebing@Dom Mladih
-Cristian Varela@Dom Mladih
-Funk D'Void@Dom Mladih
-DJ Sultan@Dom Mladih
-Darren Price@Dom Mladih
-Roger Sanchez@Dom Mladih .................itd itd

A evo ima sad uskoro

Sensation White PROMO Party - 03.04.2009. Cinemas (ex Sloga)
Marco Bailey@Dom Mladih - 18.04.2009
Tom Novy@Dom Mladih - 08.05.2009
i kako kazu ako nelazu Tiesto@Skenderija - 15.05.2009

i pametujes tu nesto
i kazes da nema i da se nista ne desava na ovoj sceni fakat nisi mi jasan jbte !!!
 
Član
Death_beat je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
cccc...ajmo roja ajmo rulja omladina sizi ljulja a curice skacu i zvakace zvacu...tiesto stari sverc komerc...djeriz...

naravno da i mi mnogi ne svrsavamo na tiesta, kao curice neke, sminkerice itd ali kada je on jedini poznati DJ koji dolazi u bih, onda se ne propusta...kada se nista ne desava, nikakav party, ovo je vrh! ;)

Imo si skoro Rogera Sancheza :cool: ....nije bas da nam redovno dolaze takva imena al nemos ni reci da se nista ne desava kad je ta scena u pitanju;)

ersan_sa je napisao(la):
@Death_beat
alo strucnjak

kako mislis nikakav party ??? i kako mislis da je ON jedini poznati DJ koji dolazi u Sarajevo
alo ba pa fakat nisi normalan
vrati se par mjeseci unazad pa vidi ko je sve gostovao po sarajevu od poznatih svjetskih DJ-eva

-Chris Liebing@Dom Mladih
-Cristian Varela@Dom Mladih
-Funk D'Void@Dom Mladih
-DJ Sultan@Dom Mladih
-Darren Price@Dom Mladih
-Roger Sanchez@Dom Mladih .................itd itd

A evo ima sad uskoro

Sensation White PROMO Party - 03.04.2009. Cinemas (ex Sloga)
Marco Bailey@Dom Mladih - 18.04.2009
Tom Novy@Dom Mladih - 08.05.2009
i kako kazu ako nelazu Tiesto@Skenderija - 15.05.2009

i pametujes tu nesto
i kazes da nema i da se nista ne desava na ovoj sceni fakat nisi mi jasan jbte !!!

Evo navede cojk dosta dobrih imena:cool:
 
naravno da nisam mislio da se bukvalno nista ne desava. Ali ne desava se toliko partyja da mi mozemo da biramo, pa da sad kazemo, eto necu da gledam Tiesta, ima boljih, sminka, komercijala bla bla..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
naravno da nisam mislio da se bukvalno nista ne desava. Ali ne desava se toliko partyja da mi mozemo da biramo, pa da sad kazemo, eto necu da gledam Tiesta, ima boljih, sminka, komercijala bla bla..

Svako ima svoje...neko bira izmedju dobrog i loseg a neko ne;)
 
N

nenad

ersan_sa je napisao(la):
@Death_beat
alo strucnjak

kako mislis nikakav party ??? i kako mislis da je ON jedini poznati DJ koji dolazi u Sarajevo
alo ba pa fakat nisi normalan
vrati se par mjeseci unazad pa vidi ko je sve gostovao po sarajevu od poznatih svjetskih DJ-eva

-Chris Liebing@Dom Mladih
-Cristian Varela@Dom Mladih
-Funk D'Void@Dom Mladih
-DJ Sultan@Dom Mladih
-Darren Price@Dom Mladih
-Roger Sanchez@Dom Mladih .................itd itd

A evo ima sad uskoro

Sensation White PROMO Party - 03.04.2009. Cinemas (ex Sloga)
Marco Bailey@Dom Mladih - 18.04.2009
Tom Novy@Dom Mladih - 08.05.2009
i kako kazu ako nelazu Tiesto@Skenderija - 15.05.2009

i pametujes tu nesto
i kazes da nema i da se nista ne desava na ovoj sceni fakat nisi mi jasan jbte !!!

Nemoj tako, Tiesto je sad moderan, pa su svi culi za njega :lol: meni je licno katastrofalan!
Bio i vidio sve (vecinu) sto je valjalo na elektro sceni u zadnjih 10 godina, a ovo sad...
 
Član
sve extra...mozda i doletim, ako budem imao love...
a jel vi procitaste pravila:icon_question:
...jbt ko u zatvoru da se odrzava...nisu normalni...
 
Član
Naravno da je Tiesto komercijala (Nodi sve sam skont'o;)), al' jednostavno mi se svidja par njegovih stvari- a uz to ce bit' mnogo mnogo zenskog zivlja:D

p.s.
Kome je Tiesto "prekomercijalan", bujrum na Novy.a:cool:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Naravno da je Tiesto komercijala (Nodi sve sam skont'o;)), al' jednostavno mi se svidja par njegovih stvari- a uz to ce bit' mnogo mnogo zenskog zivlja:D

p.s.
Kome je Tiesto "prekomercijalan", bujrum na Novy.a:cool:

To je reci pravi razlog;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top