diskovi golf 2

diskovi golf 2

Član
Kako zamjeniti prednje diskove i disk plocice sta treba odvrnuti koje sarafe znam skinuti klijesta..golf 2...i znam da ima onaj saraf sto ga zovu kao osigurac na disk..
 
Član
Eto onda znas sve skini klijesta i na disku imas taj sarafic odvrni i skini disk stavi novi izvadi plocice iz klijesta vrati klip ako se nije vratio sam i stavi nove plocice totije ti


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
 
Član
dado gti je napisao(la):
Eto onda znas sve skini klijesta i na disku imas taj sarafic odvrni i skini disk stavi novi izvadi plocice iz klijesta vrati klip ako se nije vratio sam i stavi nove plocice totije ti


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

a nema neki drugi saraf da drzi disk osim tog malog
 
Član
dado gti je napisao(la):
Nema druze nista vise golf je to he he

hehe znaci skinem klijesta i taj sarafic na disku i skidam disk malo ga kuckam dok ne spadne i to je to ?? i novi stavim i nove plocice vratim cilindar na klijestima i klijesta nazad ?
 
Moras skinuti kljesta, disk plocice i nosac kljesta kojeg drze 2 sarafa sa zadnje strane... kad to sve rastavis, uzmes smirgl papir grublji i malo osmirglas mjesto gdje disk nalijeze jer tu se nakupi prljavstine, korozije i svega pa to ocisti... onda stavis disk, nosac kljesta, disk plocice i moras vratiti klip cilindra u pocetni polozaj... ako ti je ispravan cilindar, netreba ti velika sila da vratis klip nazad ;)
 
ako ti je kocioni cilindar star..povedi racuna da se ne osteti...hocu da kazem da ti golfovi cilindri kad ostare ..pa zelis promjenit samo disk plocice..cesto znaju da se pokvare (propiša :D )
et :D
u sustini to kod golfa 2 bas nije neka mudrolija :D zavezanih ociju to mozes zamjenit ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Moras skinuti kljesta, disk plocice i nosac kljesta kojeg drze 2 sarafa sa zadnje strane... kad to sve rastavis, uzmes smirgl papir grublji i malo osmirglas mjesto gdje disk nalijeze jer tu se nakupi prljavstine, korozije i svega pa to ocisti... onda stavis disk, nosac kljesta, disk plocice i moras vratiti klip cilindra u pocetni polozaj... ako ti je ispravan cilindar, netreba ti velika sila da vratis klip nazad ;)


znaci mora i nosac klijesta da se skida..lijeva klijesta sam nedavno promjenio a desna su od prije..
 
peljto je napisao(la):
Forare je napisao(la):
klijesta samo moras skinuti dva ona imbusa sto drzee i to je to...

kako sad kaze neko treba skinuti nosace klijesta a neko kaze ne treba

brate, na 100 auta sam promijenuo diskove i disk plocice, i nosac kljesta se mora skinuti jer nemozes disk skinuti sa glavicine jer ti smeta nosac kljesta... ti ako moze disk izvuci bez skidanja nosaca kljesta imas od mene pice ;)
 
prtijatelju kod golfa 2 nema ovoga nosaca kao kod novijih auta evo link znam na sta mislis ali ovo kod dvice nema
http://www.youtube.com/watch?v=bNTUjaBbCNM na 5:00 covjek pocinje skidat nosac ali na passatu ne na golfu golf ovakav nosac nema jedino neke serije kojima su ubacena klijesta i kocnice od 3 golfa
 
Eh na taj nosac sam mislio... pretpostavljao sam da ima nosac kljesta jer nema sanse da skine disk ako ima nosac... ako nema, jos lakse, samo kljesta skini i zamijeni ;)
 
Top