Dimenzije felgi za renault clio2

Dimenzije felgi za renault clio2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam u planu da kupim felge za svog klijica, razmisljao sam o 15 incnim medjutim prijatelj mi govori da bez ikakvih problema moze i 16inchi treba mi savijet koja dimenzija felge bi odgovarala naravno da ne utice na neke ubrzane kvarove lafeta ,krajnica,kugli i lezajeva.
Moja zemisljena dimenzija gume koju sam zelio uzeti je 195 55 R15

Hvala...
 
Član
15-ke ti je najbolje.. nisam shvatio to sto si napisao koju dimenziju ali najbolje ti je 185/55 R15 ili 195/50 R15.. a moze i 16-ke ali neka bolje ti je bgm 15-ke.. neznam..radi sta hoces..to ti je moj savjet
 
Član
elmir je napisao(la):
15-ke ti je najbolje.. nisam shvatio to sto si napisao koju dimenziju ali najbolje ti je 185/55 R15 ili 195/50 R15.. a moze i 16-ke ali neka bolje ti je bgm 15-ke.. neznam..radi sta hoces..to ti je moj savjet

hvala drug
 
Član
zema je napisao(la):
elmir je napisao(la):
15-ke ti je najbolje.. nisam shvatio to sto si napisao koju dimenziju ali najbolje ti je 185/55 R15 ili 195/50 R15.. a moze i 16-ke ali neka bolje ti je bgm 15-ke.. neznam..radi sta hoces..to ti je moj savjet

hvala drug

:icon_biggrin:;);) ma nista tu smo da pomazemo jedno drugom;) ako te interesuje posali mi PM imam ti ja felge s gumama tamam za renaulta odgovara i centalna rupa i razmak sarafa;);)
 
Član
Neznam koji je motor kod tebe,ali Idu gore i 17",7J
OZ Ulltralegera i guma 205/40/17
Provjereno na sportu.
sad je kod kolege i 3 godina od kada su stavljene niš na ovjesu nije stradalo,stock na njemu su bile 195/55/16. Serijske 16,mislim da su 7J sa Continental SC2 195/55/16 su teže od OZ i GY 205/40/17,neš jače od kilogram po kotaču.
 
Član
15" buddy...

"check out at the fuel tank cap", u kapi na rezervoar su detaji kolko inch-ovi mozes da ides. To ti je najbolje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top